Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 900. bölüm hakkındaki tahminleriniz

900. bölümde manga hangi arc içinde olacak?

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-2'si gayet normal zaten bahsetmişim yazarken. Ama 8'i de gayet normal mi yani :) çok basite indirgemişsiniz.
Çok da basite indirgemedim yahu. Sadece normal gelişmeler dedim. Seriyi sarsacak olaylar değil yani. Yoksa evet, iyi gelişmeler. :/

Hem niye sizli bizli konuşup beni üzüyon Rika. :(

Çok da basite indirgemedim yahu. Sadece normal gelişmeler dedim. Seriyi sarsacak olaylar değil yani. Yoksa evet, iyi gelişmeler. :/

Hem niye sizli bizli konuşup beni üzüyon Rika. :(
Benim demek istediğim sıfırlı bölümlerde en azından güzel bir bölüm çıkarmaya çalışıyor. Yeni birini tanıtıyor veya yeni bir arc başlatıyor. Hani heyecanla beklenecek bölümler. Grand Line'a gireceklerini zaten bekliyoruz kimse şaşırmaz/sarsılmaz okuyunca. Ama heyecan yaparsın, sonunda oldu bundan sonra ne olacak acaba dersin. 900 de 29 bölüm sonra. Öngörü yapmak için yakın, merak etmek için yeterli neden var. Bana göre 898-899 gibi daha önemli olaylar olacak mesela. 900'de de Wano başlayacak gibi düşünüyorum. Çok ilginç beklentiler de var. Güzel oluyor hayal kurması. Daha bir iple çekiyor insan.

Tamam üzülme, gülümse :)

Benim demek istediğim sıfırlı bölümlerde en azından güzel bir bölüm çıkarmaya çalışıyor. Yeni birini tanıtıyor veya yeni bir arc başlatıyor. Hani heyecanla beklenecek bölümler. Grand Line'a gireceklerini zaten bekliyoruz kimse şaşırmaz/sarsılmaz okuyunca. Ama heyecan yaparsın, sonunda oldu bundan sonra ne olacak acaba dersin. 900 de 29 bölüm sonra. Öngörü yapmak için yakın, merak etmek için yeterli neden var. Bana göre 898-899 gibi daha önemli olaylar olacak mesela. 900'de de Wano başlayacak gibi düşünüyorum. Çok ilginç beklentiler de var. Güzel oluyor hayal kurması. Daha bir iple çekiyor insan.

Ben olmaz demiyorum ki zaten. Sadece kendimce pek ihtimal vermiyorum özellikle ayarlanan bir gelişme olacağına. Yukarıda Dragon'un da dediği gibi, Oda'nın bu konu üstünde pek durduğunu sanmıyorum. :/

Yoksa dediğin gibi, var güzel gelişmeler. Mesela 500. bölümde Rayleigh'in tanıtılması bilinçli yapılmış olabilir. Sonra 600. bölümde tayfanın yeniden toplanması vesaire. Benim açımdan çok iyi gelişmeler bunlar.

Tabi, umarım güzel bir şey olur 900. bölümde. Kim istemez. :a:

:sapkali:

Bu tür şeyler tesadüfen mi denk geliyor kendisi mi ayarlıyor anlamadım. Misal Sanji'nin girişi 40. bölüm. Sanji-Luffy vakasının yaşandığı bölüm 840. bölüm.

Bu arcı biraz hızlı çiziyor. 900'e bir şeyler yetiştirmeye çalışıyor olabilir.

900'de Reverie'de oluruz büyük ihtimal. Orada çarpıcı bir şey olabilir. Hadi Wano'dayız diyelim. Arcın başlangıcında oluruz o zaman da. Başlangıçta da çarpıcı bir şey vermez bence. O yüzden Reverie diyorum. Yeni amirali görebiliriz, Dragon'la ilgili bir şeyler olabilir, shichibukailik sistemi kaldırılabilir vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık