Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

896: Yan Hikaye! Çarpışma! Luffy, Gazoz Kralı'na Karşı! [Karbonik Asit Kralı Filler Arkı]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Yan Hikaye! Çarpışma! Luffy, Gazoz Kralı'na Karşı!"
Bölüm Yönetmeni: Hiroyuki Sato
Animasyon Yönetmeni: Shigefumi Shingaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 897: O-Tama'yı Kurtar! Hasır Şapka, Çorak Arazide Dört Nala İlerler!

İstatistik:

22-28 Temmuz 2019 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]28 Temmuz[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]11.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]28 Temmuz[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.4[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]27 Temmuz[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Crayon Shin-chan Otenko Mori Mori Natsu no 1-jikan Special[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]26 Temmuz[/td][td]19:00[/td][td]54 dk.[/td][th]6.6[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]28 Temmuz[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.7[/th][/tr1]
[tr2][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]28 Temmuz[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]4.4[/th][/tr2]
[tr1][td]Mix[/td][td]OLM[/td][td]NTV[/td][td]27 Temmuz[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Star☆Twinkle Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]28 Temmuz[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.7[/th][/tr2]
[tr1][td]Soreike! Anpanman[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]26 Temmuz[/td][td]10:55[/td][td]30 dk.[/td][th]3.4[/th][/tr1]
[tr2][td]Go! Go! Chuggington[/td][td]Ludorum[/td][td]Fuji TV[/td][td]28 Temmuz[/td][td]06:15[/td][td]15 dk.[/td][th]3.3[/th][/tr2]

Hancock'un tek tekmeyle taşlaştırmasi kafada soru işaretleri birakiyor. Burda da guc tartismasi yapip kafa sisirmek niyetinde degilim ama dokundugun an taslasma meydana geliyorsa Sengoku'un sozune hak vermeye basladim.

Hancock'un tek tekmeyle taşlaştırmasi kafada soru işaretleri birakiyor. Burda da guc tartismasi yapip kafa sisirmek niyetinde degilim ama dokundugun an taslasma meydana geliyorsa Sengoku'un sozune hak vermeye basladim.
Sengoku ne demişti hatırlamıyorum ama Hancock MF'da da zaten tekmeyle taşa çeviriyordu. PXleri öyle paketlemişti.

Sengoku ne demişti hatırlamıyorum ama Hancock MF'da da zaten tekmeyle taşa çeviriyordu. PXleri öyle paketlemişti.
Px'lerde tekmenin verdiği güçle temizlemişti. Yani hem meyvesel hem fiziksel olarak güçlu bir karekter. Belki ve acik acik sag kol veya sag kol ust olabilir. Topuklu ayakkabinin topuğuyla topuğu kirmadan yeri parcaliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık