Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayal gücünü biraz daha zorlarsan davayı kaybedecez.
:(
Hadi herkesin gelip Mom’a sataşma ihtimali varda Dragon ne alaka?
Adamın hedefi WG. Korsanlarla korsancılık oynayacak vakti yok.
Yonkou denilen insana ancak ününe ün katmak isteyen ya rookies yada BB gibi tipler saldırır.
Bi defa bunu aklımızdan çıkarmayalım.
Haklısın

Nette gezinirken karşılaştığım güzel bir ayrıntı; oda bize 859.bölümde göz kırpmış.

Aga onu bunu bilmem de en saçma en gereksiz yonkou bigmommış düşse saçma düşmese saçma koca yonkou bir pasta yigemediği için pert olmuş o zaman diğer yonkoular kusura bakmayında safmış karıya saldırmayın yemeklerine saldırın özel bir günü mü var o gün saldırı yemegı yıgemesın krize girsin sonra binin kafasına kusura bakmayında aşırı saçma yani bigmom mevzusu yonkou dediğin adam savaşta ölür göğüs göğüs öyle güçsüzlük olmaz bakın WB'ye aslanlar gibi hasta olmasına ragmen anasını aglattı denizcilerin akainu ile okadar mevzu oldu yonkou dedıgın böyle olur Shanks veya Kaiodu tiplerden belli savaşta göğüs göğüse çarpısarak ölebilicekleri ki olması gereken de bu ama big mom baksana pastasını aldıalr bi deri bi kemik kaldı 295 bölümdür kedi fare oyunu oynuyor koca yonkou saçmalığın daniskası buggy yonkou olsa daha iyidi .

Herkes kata için müttefik olur demiş üstüne croco vb. örnekler vermiş ama bence zor.
Neden derseniz ne croco'nun nede diğer müttefiklerin hayalleri Luffy'ninkiyle kesişmedi ama Kata'nın bağlı olduğu tayfa kk için mücadele ediyor.
Yani Kata'nın müttefik olması aynı zamanda onu güvenilmez biri yapmaz mı

Herkes kata için müttefik olur demiş üstüne croco vb. örnekler vermiş ama bence zor.
Neden derseniz ne croco'nun nede diğer müttefiklerin hayalleri Luffy'ninkiyle kesişmedi ama Kata'nın bağlı olduğu tayfa kk için mücadele ediyor.
+1 en gerçekçi müttefiklik yorumu.

Bu arada croco da müttefik olmuş değil. Mf de sadece denizcilerin hedeflerine ulaşmaması için denizcilere karşı savaştı.

Bu arada croco da müttefik olmuş değil. Mf de sadece denizcilerin hedeflerine ulaşmaması için denizcilere karşı savaştı.
Ben arkadaşların yorumunu baz alarak yazdım ama bana kalırsada crocoyu müttefik sayabiliriz. Çünkü croco luffy'nin sayesinde impel down'dan çıktı bunuda karşılıksız bırakmaz bence

Ben arkadaşların yorumunu baz alarak yazdım ama bana kalırsada crocoyu müttefik sayabiliriz. Çünkü croco luffy'nin sayesinde impel down'dan çıktı bunuda karşılıksız bırakmaz bence
Mf de bence borcunu misliyle ödedi :) Luffy yi kaç defa kurtardı. Bunu luffy için yapmadı veya luffy ye sempati beslediğinden de yapmadı mf de bastıra bastıra söyledi sengoku ben hedefinize ulaşmamanız için yapıyorum bunları diye. Bence croco kötü kalmalı ve kendi hedefleri doğrultusunda hareket etmeli böyle daha havalı ve karizma:D. İlerde son savaşta aynı safta olurlar büyük ihtimal çünkü ortak düşmanları olmuş olacak aynı mf deki gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık