Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kızın yaşı 15'se Koca Ana'nın 53 yaşındayken çocuk yapmış olması gerekir. 50'sinden sonra Koca Ana'nın çocuğu olduğunu düşünmüyorum. En genç çocuğuda 20 yaşında falandır. Ayrıca bu kadının niye hiç torunu yok ? Mesela Katakuri'nin şöyle 20 yaşında çocuğu olsa çok güzel olurdu. Hem Koca Ana'ya da bu kadar çok yüklenmemiş olurdu doğurtarak mangaka.

O kızın yaşı 15'se Koca Ana'nın 53 yaşındayken çocuk yapmış olması gerekir. 50'sinden sonra Koca Ana'nın çocuğu olduğunu düşünmüyorum. En genç çocuğuda 20 yaşında falandır. Ayrıca bu kadının niye hiç torunu yok ? Mesela Katakuri'nin şöyle 20 yaşında çocuğu olsa çok güzel olurdu. Hem Koca Ana'ya da bu kadar çok yüklenmemiş olurdu doğurtarak mangaka.
Ananın çok küçük kızı da var. Elinde oyuncak ayısı ve bıçakla geziyordu. İsmini hatırlayamadım.

Hakikaten torun falan görsek fena olmazdı, bir Pez var gördüğümüz. Ayrıca Koca Anayı normal insanlar ile bir tutmamak gerekir. Bu kadın en basit tanımla yarı dev. Devler 300 yıl yaşıyor, insanlar da 90-100 arası dersek, Koca Ana 150 civarı diye düşünebilirsin(mantık ağlıyor:ehe:). Yani 50'sinden sonra çocuğu olmaz diye düşünmemek lazım.

Serinin ismi one piece değilde sakız olmalıymış :) Uzat uzat bitmedi bunun bir adım ötesi luffy nin yediği her tokat için bir bölüm ananın attığı her adım için bir bölüm çocuktuk eşek kadar olduk büyük ihtimalle bastonla gezerkende bu seriyi okuyacaz :) Şikayetim yok yıllarca sürsün ama işin suyunu çıkarmanında bir mantığı yok tad vermiyor alışkanlık olduğu için takip ediyorum artık.Yorum yapmayı bile insanın canı istemiyor ayda bir iki bölüm veriyorsun ondada bi halt yok aynı şeyler.
yazmak istediklerimi yazmissin, 100% katiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık