Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

885 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler paylaşım konusudur.

Having regained his composure, Katakuri has Luffy at a disadvantage
Luffy thinks he's shown a chink in his armour but G4's time runs out.
Luffy needs to run away for 10 minutes but he knows Katakuri won't let him
He wants to use Brulee's power to escape, but that's where BM is, so he has to run away again.
All the tart ships attack, aiming to sink the Straw Hats, Firetank Pirates and Sun Pirates.
Sanji and the others who have finished the cream and chocolate start to finish the cake on board the ship and sail towards the Sunny.

Break next week

Tekrar sakin bir ruh haline giren Katakuri, Luffy'e karşı avantajlı hale gelir.
Luffy, Katakuri'nin savunmasında bir boşluk fark etse de G4'ün süresi biter.
Hakisi bittiği için on dakika boyunca kaçması gereken Luffy, Katakuri'nin buna izin vermeyeceğinin farkındadır.
Brulee'nin güçlerini kullanarak kaçmak istese de, bunu yapması halinde BM'nin bulunduğu yere gideceğini ve bu yüzden tekrar kaçması gerektiğini bilir.
Tüm turta gemileri, Hasır Şapkaların, Ateştank Korsanlarının ve Güneş Korsanlarının gemilerini batırmak üzere saldırıya geçer.
Sanji ve diğerleri krema ve çikolatayı bitirmiş, pastayı tamamlamak üzere geminin güvertesine çıkartmış ve Sunny'e doğru yola çıkmaya başlamıştır.

Haftaya bölüm yok.

Savunmasında boşluk görüyor diye çevirdim ama doğrudan çevirirsem "zırhında bir çatlak" olarak çevirmem gerekirdi. Japonca'dan İngilizce'ye oradan da buraya geldiği ve İngilizce'ye çeviren kişi ve benim resimleri görerek çeviri yapmamamız sebebiyle yorum katmayı uygun gördüm. Fakat bölüm çıkınca netleşir.

Bir spoiler daha var. Redon, İspanyolca foruma yazmış. Pirateking.es sitenin adı.

Luffy, Brulee kullanacağı bir plan buluyor. Biraz kalp ile birlikte keyifli bir surat ifadesi yaparak Brulee'yi Enel ve Sugar'ın yaptığına benzer bir ifadeye sokuyor.
Luffy, Brulee'nin gücünü kullanarak aynadan kaçsa da Koca Ana'nın olduğu Yer Fıstığı adasına çıktıkları için tekrar kaçmak zorunda kalıyor.
Koca Ana kocaman bir yer fıstığı parçası atıyor ve Amande kılıcıyla kesmeye çalışsa dahi Luffy her ikisinden de sıyrılmayı başarıyor.

Onaylanmamış spoiler'lar doğru çıktığına göre o spoiler'ların arasında olan "Smoothie"nin de varlığından bahsetmek bana düşer.

Smoothie de Yer Fıstığı adasındaymış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık