Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

882: Zirve Savaşı! Korsan Kral'ın Miras Kalan İradesi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Zirve Savaşı! Korsan Kral'ın Miras Kalan İradesi!"
Manga: 905 (4, 5, 6, 13(kısmen) ve 14. sayfalar) + Eski bölümler
Bölüm Yönetmeni: Satoshi Ito
Animasyon Yönetmeni: Toshio Deguchi
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 883: Hayaline Doğru Bir Adım İlerler! Shirahoshi Güneşe Çıkar!

İstatistik:

15-21 Nisan 2019 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]21 Nisan[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]13.1[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]21 Nisan[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.1[/th][/tr2]
[tr1][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]19 Nisan[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr1]
[tr2][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]20 Nisan[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]19 Nisan[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.4[/th][/tr1]
[tr2][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]21 Nisan[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]5.2[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]21 Nisan[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.2[/th][/tr1]
[tr2][td]Mix[/td][td]OLM[/td][td]NTV[/td][td]20 Nisan[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.6[/th][/tr2]
[tr1][td]Star☆Twinkle Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]21 Nisan[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Oshiri Tantei[/td][td]Toei Animation[/td][td]NHK-E[/td][td]20 Nisan[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]3.9[/th][/tr2]

Bölümün yarısı filler yine. Bölümteki tek iyi şey Ryukugyu'nun sesini duymak oldu . Baya genç biri çıkacak gibi yeni amiral.

Akainu 2 bölümdür Kizaru ile ters konuşuyor. Mangada böyle sahneler yoktu diye hatırlıyorum. Hiç mantıklı değil zaten.

Kizaru'nun sesi iyice oturmuş.

Denizcilerin başka işi yokmuş gibi Luffy'yi böyle dert etmesi bana saçma geldi. Amaç Luffy'yi yüceltmek.

Yeni Amiral 40 yaşından genç çıkacak bu gidişle.

Yeni amiral ses tonu gençtir dedirtti. Sakazukiyi baya kötü gösteriyorlar. Bele olmaz.

Şurada görünce yine bir sevindim. Denizin 7 lordu ayrılsın bakalım. Heyecanla bekliyoruz

Akainu 2 bölümdür Kizaru ile ters konuşuyor. Mangada böyle sahneler yoktu diye hatırlıyorum. Hiç mantıklı değil zaten.

Denizcilerin başka işi yokmuş gibi Luffy'yi böyle dert etmesi bana saçma geldi. Amaç Luffy'yi yüceltmek.

Öyle deme animeciler Oda'dan danışmanlık alıyordur.

Akainu'yu git gide daha çok öfke kontrolü olmayan birine benzetmeye çalışıyolar.Animede bu kadar laf yapıyo ama icraat yok.İnsanlar da Akainu'yu sadece laf yaptığı için küçümsüyor.Gereksiz laf kalabalığı var

Bu arada umarım genç bi amiral olur.Bütün amiraller 50 ve üstü.40'ından daha genç biri güzel olabilir.Ayrıca 3 yıl boyunca bir şey yemediğine göre meyveyi 3 yıl önce yemiştir.Sadece 3 yılda Amiral seviyesine ulaşmış bir gençten bahsediyor olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık