Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

880 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ch 880 Spoilers

Pudding edits the cooks' memories and starts making the cake under Sanji's lead.
Brulee finds another mirror from which to attack the Sunny
Luffy tries to break the mirror but is stopped by Katakuri
Nami and Luffy make contact using the broken mirror shards
He tells her to break all the mirrors on board
'Hurry and break them! All of them! The enemies are coming in from that way, I can't stop them by myself! Let me focus on this one guy!'
Those on board the Sunny attempt to carry out Luffy's instructions but the situation changes.
BM gives soul to the ocean and creates a massive wave that tries to engulf the Sunny

'Hello? I'm sorry Luffy, we... might be done for.'

Translation: @Den_Den_Mushi

Source: 2Ch

Meali, Pudding, aşçıların hafızasıyla oynayıp Sanji'nin talimatına uyarak pasta yapması, Brulee'nin Sunny'e saldırmak için bir başka ayna bulması, Luffy'nin o aynayı bulup kırmaya çalışırken Katakuri tarafından durdurulması, Nami ve Luffy'nin kırılmış ayna parçalarından irtibata geçmesi, Luffy'nin "Çabuk olun ve kırın! Hepsini! Düşmanlar oradan geliyorlar. Onları tek başıma durduramıyorum! Tek bir adama odaklanmama izin verin!" demesi, Sunny'nin güvertesinde olanların Luffy'nin talimatlarını yerine getirmeye çalışması fakat durumun değişmesi, Koca Ana'nın okyanusa ruh verip, tsunami yaratarak Sunny'e saldırması ve "Merhaba? Üzgünüm, Luffy, bizim... işimiz bitmiş olabilir." demesi şeklinde.

Spoileri paylaşan kişinin dediğine göre, spoilerı aldıkları kaynak daha önce de paylaşım yaptığı için güvenilir biriymiş ama yine de spoilerin doğru olduğundan %100 emin değil. Spoilerın doğru olup olmadığını yarın onaylayabilirmiş. Eğer doğru çıkarsa spoiler çarşamba günleri verilmeye devam edecek diyebiliriz diyor kendisi.

Kakao adasındaki Çikolata Şehri
"Ah! Hafif ve Kabarık Bakanı(Pek olmadı sanki.)... Lady Chiffon!!"
Pudding: "Endişeye mahal yok. Bu ihanetin esas sorumlusu o değil."
Pudding: "Suçlu onun kocası "Gang" Bege!!
Pudding: Üzgünüm Abla. Seni bu keki yapmaya zorluyor gibi gözükmeliyim."
Chiffon: Sorun değil, Pudding. Bu olayların içinde bana düşen rol bu."

Takanami!! Yüksek dalga
Katakuri: Sakın ola benim değerli kardeşlerime elini sürmeye cüret etme.

Bu seninle benim aramda bire bir bir dövüş değil mi, Hasır Şapka?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık