Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda kadir †. tarafından 12 Tem 2017 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı ?

1. Çok İyi

17.2%
  2. İyi

22.0%
  3. Orta

27.4%
  4. Kötü

17.2%
  5. Çok Kötü

16.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 7,179
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    He pardon yanlış anlamışım. :sapkali:

2. Alpamis Monkey D.Luffy

Alpamis (Monkey D.Luffy)
    Mesaj Sayısı 7,393
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Ben buna itiraz etmiyorum. Keşke olsa. Law kol verdi ama ona kolu taktı. Kid kol verdi ama meyve işleviyle kol yapabiliyor. Mangaka işi bağlıyor. Seri açısından bu sıkıntılı. Bir tane Supernova ölmedi. Bege de kaçabildi. Oruç da yenildiği halde bir şekilde yaşıyor. Kid yenildi ama Kaido güya örnek olsun diye saklıyor.

3. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 9,875
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Yok zaten, kol da vermesin. Kuzan da olduğu gibi anlaması lazım. Şimdi yonkou da ne öğrendi? Bence hiç öğrenmedi. Bin nasihatten bir musibet derler ya, o işte.

4. Pan Haggard

Pan (Haggard)
    Mesaj Sayısı 267
    Üyelik Tarihi2 Haz 2017
    +1. Arc çok güzeldi.

5. Red-Shanks (Üye)
    Mesaj Sayısı 33
    Üyelik Tarihi30 Ara 2016
    Söylediklerine katılıyorum. Yeni dünyaya geldiğinden beri luffy olgunluk yok. Dediğin gibi ace öldükten sonra 2 yıl eğitim aldı yok kimsenin ölmesine izin vermiyecem yenilmeyeceğim diye ama söylediğinin arkasında tam olarak durmuyor. Doff ile savaşırken olsun vergo ve ceasar arcında olsun göremedik hep bi rahat.

6. Red-Shanks (Üye)
    Mesaj Sayısı 33
    Üyelik Tarihi30 Ara 2016
    Bu arcı bende sevmedim. Bence kaido arcı daha aksiyonlu olacak süpernovaların halini gösterebilir kaido ile savaşlarını kaç dk dayandıklarını :D.
    Shanks ve karasakal neler yapıyor 800 bölüm oldu adamlardan ses yok. Dragon ve ekibine ne oldu karargahlarını karasakal basmıştı kafamda deli sorular :D

7. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 464
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Shanks, Wb'den sonra ilk ya da ikinci dusen yonkou olur.

8. ogstr97 Üye

ogstr97 (Üye)
    Mesaj Sayısı 70
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2016
    ödülü sahibine vermeliyim alıntıdır. Ayrıca ne bu ciddiyet.

9. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 464
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Bunlar hep Luffy'nin kendisinden ötürü;

Oda luffy'i tasarlarken lastik gibi vasat bir meyve yedirmis, celimsiz, fazlasiyla saf ve ciddiyetsiz gevsek 17 yasinda bir cocuk olarak ciziyor ve KK olacak kisi benim dedirterek okyanusa saliyor. Rakiplere bakinca her biri zebellah gibi. Bm insan yiyor falan. Kaido desen seytan gibi bir sey vs vs.

Haliyle luffy her zaman sansa ihtiyac duyacak. Luffyden herkesten guclu haline gelmesini beklemeyin.

10. Mesaj Sayısı 334
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017

şaka maka hakikaten kadın insan yiyor yav şaka gibi.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık