Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok arkadaşlar diyor ya Kid yenildi. Eee yenildi de hani bir yaptırımı yok ki. Tayfan yaşıyor. Sen yaşıyorsun. Eline Oda yine fırsatı verecek. Luffy'i yeniltse Big Mom'ın yaşatması için nasıl bir bahane bulacaktı? O yüzden bana kimse demesin Kid yenildi felan diye.
He pardon yanlış anlamışım. :sapkali:

Sorun olaylarda Lufy ölmedi değil, hiçbir şey olmuyor, kayıp Yok. O bilinçte olmuyor haliyle. Ders çıkarmıyor. Law kol verdi misal.
Ben buna itiraz etmiyorum. Keşke olsa. Law kol verdi ama ona kolu taktı. Kid kol verdi ama meyve işleviyle kol yapabiliyor. Mangaka işi bağlıyor. Seri açısından bu sıkıntılı. Bir tane Supernova ölmedi. Bege de kaçabildi. Oruç da yenildiği halde bir şekilde yaşıyor. Kid yenildi ama Kaido güya örnek olsun diye saklıyor.

Ben buna itiraz etmiyorum. Keşke olsa. Law kol verdi ama ona kolu taktı. Kid kol verdi ama meyve işleviyle kol yapabiliyor. Mangaka işi bağlıyor. Seri açısından bu sıkıntılı. Bir tane Supernova ölmedi. Bege de kaçabildi. Oruç da yenildiği halde bir şekilde yaşıyor. Kid yenildi ama Kaido güya örnek olsun diye saklıyor.
Yok zaten, kol da vermesin. Kuzan da olduğu gibi anlaması lazım. Şimdi yonkou da ne öğrendi? Bence hiç öğrenmedi. Bin nasihatten bir musibet derler ya, o işte.

Sabody'de tayfanın parçalanması ve Ace in ölümü luffy nin kendi güçsüzlüğü ile doğrudan alakalı şeylerdi. Zira o sırada luffy yi korumak için ölen bir Ace görüyoruz. Olaylar sonrası luffy güçsüzlüğü için pişmanlık duyuyor ama yeni dünyada bunu destekleyecek bir şey görmüyoruz. İnsan bir olgunluk bekliyor ama bu yok. Abisinin ölümünden sorumlu doğrudan iki kişi var ama adlarını bile anmıyor. Halen daha bakarız modunda, işler bir şekilde yoluna girer mantığında takılıyor. Big mom sana nerede o sözler dediğinde madem ki eziksin dönüp arkanı gideceksin. Orada arkadaşlarının hayatı söz konusuyken dönüp yumruk atıyorsun sonra da bayılıyorsun. Big mom herkesi ezeceği sırada bomba patlıyor. Pehh... Dof dövüşünde de hakisinin bitmeye yakın olduğunu biliyor ama gene de saldırmaya devam ediyor. Sonuç? Halk tarafından kurtarılan bir adam. Luffy yi kahraman yapmaya çalışan bir oda var önümüzde. Aynı luffy değil miydi baa da jinbei ye küfreden bunun için? Niye aksini yapıyorsun o zaman. Luffy hep bencil bir adamdı bu belli. Fakat kavgaları kademeli gidiyordu ve tayfa da kendine yakın kişilerle dövüşüyordu. Şimdiki düşman için koca tümen toplansa yetmiyor. Bu pervasızlık niye öyleyse şimdi. Ben en çok yumruk mevzusuna takıldım gitmeyecek de herhalde. Kadın düşmese de kahrından ölecek bu gidişle zaten. Ne bileyim o düğün olsaydı luffy ler oraya hiç gitmeseydi sonradan sanji zor bir zamanda koşup gelseydi daha tutarlı olurdu. Ya da sanji ölseydi ne bileyim. Bir sürü şey ama bu değil. Yeni dünyadan beri luffy yi sevmiyorum ama şu arc bildiğin uyuz oldum
Söylediklerine katılıyorum. Yeni dünyaya geldiğinden beri luffy olgunluk yok. Dediğin gibi ace öldükten sonra 2 yıl eğitim aldı yok kimsenin ölmesine izin vermiyecem yenilmeyeceğim diye ama söylediğinin arkasında tam olarak durmuyor. Doff ile savaşırken olsun vergo ve ceasar arcında olsun göremedik hep bi rahat.

Bu arcı bende sevmedim. Bence kaido arcı daha aksiyonlu olacak süpernovaların halini gösterebilir kaido ile savaşlarını kaç dk dayandıklarını :D.
Shanks ve karasakal neler yapıyor 800 bölüm oldu adamlardan ses yok. Dragon ve ekibine ne oldu karargahlarını karasakal basmıştı kafamda deli sorular :D

Bunlar hep Luffy'nin kendisinden ötürü;

Oda luffy'i tasarlarken lastik gibi vasat bir meyve yedirmis, celimsiz, fazlasiyla saf ve ciddiyetsiz gevsek 17 yasinda bir cocuk olarak ciziyor ve KK olacak kisi benim dedirterek okyanusa saliyor. Rakiplere bakinca her biri zebellah gibi. Bm insan yiyor falan. Kaido desen seytan gibi bir sey vs vs.

Haliyle luffy her zaman sansa ihtiyac duyacak. Luffyden herkesten guclu haline gelmesini beklemeyin.

Bunlar hep Luffy'nin kendisinden ötürü;

Oda luffy'i tasarlarken lastik gibi vasat bir meyve yedirmis, celimsiz, fazlasiyla saf ve ciddiyetsiz gevsek 17 yasinda bir cocuk olarak ciziyor ve KK olacak kisi benim dedirterek okyanusa saliyor. Rakiplere bakinca her biri zebellah gibi. Bm insan yiyor falan. Kaido desen seytan gibi bir sey vs vs.

Haliyle luffy her zaman sansa ihtiyac duyacak. Luffyden herkesten guclu haline gelmesini beklemeyin.

şaka maka hakikaten kadın insan yiyor yav şaka gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık