Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'da da yenilecegini dusunuyorum. Ardindan Shanks'i falan indirmek icin Bm ile Kaido'nun ittifak kuracagini dusunuyorum. Bm balikadam adasini yokeder, kaido da Shanks'i oldurmeyi basarir. Wano'da yenildikten sonra belki donanmanin yakaladigi luffy olanlari duyunca delirir, kacmayi basarir, hasir sapkalar filosu ile bm kaido ittifaki arasinda raftel oncesi buyuk bir savas yasanir... Neden olmasin :)

Alpamis karar mercii mi? Luffy hakkında bir şey söyleyince doğru mu oluyor?

@Alpamis
Anlayamamışsın işte kardeşim. İstiyorsun ki elinin tersiyle Kata'yı, Smothie'yi falan teklesin, diğer eliyle de Bigmom'ı yerden yere çalsın. Geriye kalan yüzlerce güçlü savaşçıyı da tükrüğünde boğsun. Yok ben öyle bir şey söylemedim diyeceksen o zaman Luffy niye kaçıyor da demeyeceksin. Çünkü kaçmazsa bu söylediklerimi yapması gerekecek.
Dressrosada da bir avuç kişi vardı tayfanın yarısi yoktu, Dof Ailesi acayip kalabalıktı ama ne oldu cüceleri, kralları, devrimcileri, kolezyumcuları hatta bir takım Dof Ailesi ferdini bağlayıp sonuna kadar mücadele ederek kazandılar.

Burda ne oluyor peki?
1 Luffyde 850 bölümdür görmediğimiz bir lakaytlık, ciddiyetsizlik, laylaylomluk var.
2 Luffy kendini hiçbir şekilde zorlamadı Ne Crackerle dövüşürken ne BM ordusuyla dövüşürken ne de son etapta hiçbir şekilde H Haki kullanmadı. Bir patlatsa ordakilerden 5 10 kişi anca kalacak bunu BM patlattıgında gördük, as tayfasi bile bayıldı gitti.
3 Luffynin herkesi etkileme gücü adeta off moda alındı. Ne gelen davetliler Luffye minnet etti ne de hapishanenin lafı edildi. CC dolayısıyla Bege, Sanji dolayısıyla da Germa müttefik oldu o da yeterince işlenemedi. Koskoca Punk Hazard bossu CC kuzu oldu adeta, adamın zehir, oksijen manipulasyonu gastille gastanet bir sürü skilli var hepsini unuttu sanki.

Nihayetinde bu arc tam anlamıyla bir fiyasko oldu, en kötü arc budur bana kalırsa.

Dressrosada da bir avuç kişi vardı tayfanın yarısi yoktu, Dof Ailesi acayip kalabalıktı ama ne oldu cüceleri, kralları, devrimcileri, kolezyumcuları hatta bir takım Dof Ailesi ferdini bağlayıp sonuna kadar mücadele ederek kazandılar.

Burda ne oluyor peki?
1 Luffyde 850 bölümdür görmediğimiz bir lakaytlık, ciddiyetsizlik, laylaylomluk var.
2 Luffy kendini hiçbir şekilde zorlamadı Ne Crackerle dövüşürken ne BM ordusuyla dövüşürken ne de son etapta hiçbir şekilde H Haki kullanmadı. Bir patlatsa ordakilerden 5 10 kişi anca kalacak bunu BM patlattıgında gördük, as tayfasi bile bayıldı gitti.
3 Luffynin herkesi etkileme gücü adeta off moda alındı. Ne gelen davetliler Luffye minnet etti ne de hapishanenin lafı edildi. CC dolayısıyla Bege, Sanji dolayısıyla da Germa müttefik oldu o da yeterince işlenemedi. Koskoca Punk Hazard bossu CC kuzu oldu adeta, adamın zehir, oksijen manipulasyonu gastille gastanet bir sürü skilli var hepsini unuttu sanki.

Nihayetinde bu arc tam anlamıyla bir fiyasko oldu, en kötü arc budur bana kalırsa.
Toriko çok kötü seri diyormuşsun doğru mu ? :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık