Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

871: Nihayet Dövüş Sonuçlanır! Katakuri İle Olan Şiddetli Mücadelenin Doruk Noktası!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Nihayet Dövüş Sonuçlanır! Katakuri İle Olan Şiddetli Mücadelenin Doruk Noktası!"
Manga: 896
Bölüm Yönetmeni: Yutaka Nakashima
Animasyon Yönetmeni: Shigefumi Shingaki
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 872: Umutsuz Bir Durum! Kusursuz Luffy Tuzağı!

İstatistik:

21-27 Ocak 2019 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]27 Ocak[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]14.6[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]27 Ocak[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]9.7[/th][/tr2]
[tr1][td]Lupin III: Goodbye Partner[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]25 Ocak[/td][td]21:00[/td][td]114 dk.[/td][th]8.7[/th][/tr1]
[tr2][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]25 Ocak[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]7.7[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]26 Ocak[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]25 Ocak[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.8[/th][/tr2]
[tr1][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]27 Ocak[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.2[/th][/tr1]
[tr2][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]27 Ocak[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]3.9[/th][/tr2]
[tr1][td]Oshiri Tantei[/td][td]Toei Animation[/td][td]NHK-E[/td][td]26 Ocak[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]3.8[/th][/tr1]
[tr2][td]Ace Attorney 2. Sezon[/td][td]CloverWorks[/td][td]NTV[/td][td]26 Ocak[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.7[/th][/tr2]

Böyle saçma bir kazanma yada kaybetme mi olur ? Üstelik Sogeking’i tanıyamayan Luffy’nin pek de tanımadığı Pekoms’u anlaması bence saçma oldu.

Siz buna vs demişsiniz ama bir de bu haftaki Fairy Tail bölümünü izleyin bakalım vs nasıl olurmuş ders niteliğinde. One Piece ; dövüş çizimleri, kurguları, seslendirilmeleri, müzikleri , akıcılığı ile Fairy Tail ile mukayese dahi edilemez.

Son düzenleme:
One Piece Toei Animation Fuji TV 27 Ocak 09:30 30 dk. 5.2
GeGeGe no Kitaro Toei Animation Fuji TV 27 Ocak 09:00 30 dk. 3.9
Oshiri Tantei Toei Animation NHK-E 26 Ocak 09:00 20 dk. 3.8

Yine Toei'nin rating oranları yerlerde. Acaba ne zaman oturup düşünecekler biz nerde hata yaptık diye.

Ben anladım ki bu japonlar anime yapmasını unutmuşlar. Hiç bir animeden eskiden aldığım o hissi alamıyorum. Bizim türk dizilerine çevirdiler her şey çok yavaş ve görüntüler çok yapay. Ben şahsen o çamur görüntülerde ki hissiyatı şimdiki animelerin hiç birinden alamıyorum.

Ya da şöyle söylemek daha doğru olur. Adamların her hafta bölüm çıkarmak gibi bir kaygıları var, bu güdüyle hareket ettikleri için ortaya bizi hiç tatmin etmeyen işler çıkıyor. Zaman akışını da mangaya göre ayarladıkları için içine ediyorlar animenin. Sezonluk çıkan animelerin kalitesi daha farklı oluyor. Ör: One punch Man, nanatsu no taizai. Berserk animesi bile kalite itibari ile iyi olmasa da çok akıcı ilerliyor (çünkü adamların her hafta bölüm çıkarmak gibi bir kaygıları yok). One piece acaba ne kadar daha böyle salak bir şekilde devam etmeyi düşünüyor çok merak ediyorum.

Oha inanılmaz derece leş bir bölüm olmuş. Olm renksiz sayfalardaki duygunun 10'da 1'ini bile yansıtamamak nasıl bir başarıdır lan?

Şu sayfa bile bir şeyler anlatıyor ama yok anasını satayım. Leş ötesi.

O dövüşün sonu ancak bu kadar kötü yapılabilirdi. Bir ara yumruklar falan da slayt gösterisi şeklinde geri çekildi falan. :(

Ayrıca Smoothie-Brook fillerları da bir garip, Smoothie zaten dondan hallice bir şeyle geziyor. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık