Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır la :D Nerelere gittin. Ben adamına göre değerlendiririm. Okumamışsın sanırım. Anlatayım. Adamlar dediler ki Cracker'i on bir saatte yardımla yenen Mom'ı yenemez. Ben de elma ile armutu karıştırmayın dedim. Cracker'in bisküvileri normal bisküvi değil. Kırıyorsun, anında bir düzine daha çıkıyor. Onları da kır gene çıkıyor. On bir saatte tek darbe vurabildi Luffy görünen. Sordum Mom'da Cracker gibi yetenek mi var? Yok. Kadın, hantal mı? Evet. Luffy çok hızlı mı? Evet. Mom'ın on bir saat darbe almama ihtimali var mı yahu? Ben güçlü olan her şeyi yapar mantığına karşıyım zaten. Hayır yapamaz. Mom, on bir saat darbe almadan duramaz. Yeteneklere bakar, değerlendirirsin.

Burada yaptığım da budur. Çöp toplatması gücünü düşürmez. Boşuna niye gömdün adamı :D Neticede adam tam ısındığı zaman yıkıyormuş. Kale farkı olduğu da söylenmedi. Cracker'de ise çok açık şekilde normal bisküvi olmadığı belliydi mesela.

Dikkat edersen sağlam vursa bile olacakları düşündüm. Ateş, elektrik katkısı olsa bile adamın teke gitmeyeceği belli. Asıl korkunç tarafı kadının fizik gücü. Ateş falan değil. Onlar ekstra. Yani dört yerine üç vuruşta bayıltsa dahi yetersiz. Sen Mom'ı hiç görmeden önce Bege, Mom'ın üç vuruşuna dayanır desen seni tiye alırlardı. Teq atar, o amiral üstü çünkü, o Kaido dengi falan derlerdi.

Zaten birbirimizi kandırmayalım hacı. Mom tek atsaydı ne olacaktı? Allah aşkına dürüst ol. Bu yonkoseviciler çıkıp "Allahüekber wohooo, işte yonko gücü, beş Luffy gelse gene indiremezler bu kadını!!!" demeyecekler miydi? Övmesi kolay hacı. Herkes yapar bunu. Ya eleştirmek? Kim fan oluyor burada. Ben Issho'nun da saldırı gücünün muazzam olmadığını söylüyorum mesela. Sözde biz amiral fanıyız. Ama bu adamlar denklemlerine kafayı takmış, diretiyorlar. Bak bekle gör, Mom'ı daha da çok görsek ve şu şekilde devam etse dahi fikirleri değişmez çoğunun. Kılıf uydururlar. Sonra da objektifmiş gibi dolanırlar.
Okumadım söylemen iyi oldu. Ben sadece senin dün ve bugün ki mesajlarına göre yanıt vermiştim. O 11 saat meselesini eleştirenlere bende karşıydım hatta bende savunmuştum o zamanlar Luffy'i. OP evreninde yetenek çeşitleri vslerin zamanını sonucunu mekanını değiştirebiliyor bunu bilmiyorlar işte. Bak Akainu ile Aokiji dövüşmüş ada renk değiştirmiş :D Luffy Crocodile ile hakisiz o kadar dövüştü vuramadı elinden akan kan sayesinde hasar verebildi. Bunun gibi bir sürü örnek var. Forumdaki bu bakış açısının değişmesi lazım önce. 11 saat Luffy ile dövüşen Crackere karşı Aokiji savaşsaydı Crackerin yenilmesi saniyeler sürerdi mesela. Ama sorsan Yonkou asları amirallere denk.

Diyen elbette olurdu hala var :D İşte bu başka karakterler üzerinden diğer karakterler arasında güç farkını ölçmek biraz mantık istiyor.

Bege'nin kendi adamlarına olan bağlılığı falan. Tam mayfa babası ya aile en önemli şey. :D
Germa'da şekil yapmış ha yok biz koruruz falan demeler. Borçlu kalmayızlar. Ego patlaması yaşanıyor seride her açıdan. Luffy'yi dün gömenler ne oldu. Hemen daldı reyiz olaya. Zeusu bloklamışlar Sanji ile beraber. :D Ama Sanji kadına saldırmaz muhtemelen sadece bloklar ataklarını. Namini madem savaşmaya geldin Zorolarıda getircektin yarım tayfa yonko mu iner çıkışı soru işareti yarattı bende bakalım ama ortam ısınıyor. BM korsanlarıda olaya dahil olur artık öyle öteeden izlemekle olmaz Smoothie hanım lafta var ama icraatte yok. Bölüm çizimler olsun olaylar olsun hoştu. Ben beğendim 2 hafata beklediğime değdi. :)

Ben Akainu dahil hiç bir amilarin Begenin o kalesini tek sıradan düz bir vuruşla geçebileceğini zannetmiyorum. Hatta Garp bile geçemez. Yonkoyu dev bir kaleye düz yumruğuyla tek atamadı diye eziklemek bana pek mantıklı gelmiyor.Kale yıkılır yıkılmaz zaten Reijuyu,Bege ve Ceasarı direk indirmiş yere.Luffy Noahı yoketmeye çalışırken ne teknikler kullanmıştı.Eğer seri Shounen olmasaydı zaten sonuç çok farklı olurduda neyse.

Bu arada g3ü ezikleyen arkadaşlar olmuş. g3 zaten güçlü bir teknik fakat hız olarak zayıf kalıyor. Seride Luffynin kapıştıkları elemanlardan Cracker dışında herkese zarar verebilecek bir teknikti.(Tabi amiralleri falan filan dahil etmiyorum bu cümleme.) G3ün zayıf yanı hız. Bunu Dofly vssinde açıklamıştı Luffynin ağzından Oda. Sanki çocuk Big Moma pistol atmış gibi tepki veriyorsunuz,ciddiyetsiz falan diyerek. La zaten adamın en güçlü 2. saldırısı,direk g4le mi giriş yapsaydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık