Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Koca anının küçüklüğü, Shanks'ın miçoluk döneminden güçlü müdür.
Bana güçlü gibi geldi. Shanks harbi iyi bu azmanların arasında imp. olmuş. helal olsun.
sıradan tek İmparatorumuz kendisi, saygıyı hak ediyor birde tek kollu.

BM bir şey üretenlerin antisi.

Akainu magma atsa magmaya ruh verip kendi kontrolüne alabilir diye düşünmeye başladım. :D

BM canavar ya. Gördüğümüz en güçlü çocuk. Koskoca efsanevi devi fırlatıp atmak ne? Hem de tek hamleyle öldürmek? O yaştayken shichibukai seviyesinde falan mı bu BM? :D Moria'dan güçlüdür herhalde. Yoksa daha da mı güçlü?

-5 bölüm sonra Big Mom-
Katakuri?? Smoothie?? Neredesiniz? Nereye gittiniz evlatlarım? :( :( :( :( :( :(

Not: Birisinin içeçek birisinin de yiyecek olduğunu varsayarsak bu tahmin tutar. :(

yohohoo yohoohohohooo. Binkusu no sake wo, todoke ni yuku yo...

Bu kadının ağzına Jinbei bir tane şeytan meyvesi gömeymiş keşke, croquembouche veriyorum ayağına.

Karamel'den böyle bir şey beklemiyordum. Öksüz taciri çıktı bunak karı. Yalnız meyvesi acayip tehlikeli. Logialara büyük sıkıntı yaratabilir. Bigmom'a ise diyecek bir şey yok.Şu an gördüğümüz ve kalbur üstü dediğimiz çoğu karakterin yapamayacağı bir şeyi 5 yaşındayken yapmış. Fb çok güzel olsa da kısa sürmesi hoşuma gitmedi değil. Haftaya da füze muhabbetiyle geçer. Ne olacaksa ondan sonra hafta olur sanırsam.

Bölümden kıyaslama yapacak olursak 5 yaşındaki Linlin > Şu an ki Luffy nin kokalı G2 hali.

Elbaf kahramanlarına tek atıyor Luffy ise Hajrudine ,tam kıyas olmasa da ufak bir belirti var, birisi öldürüyo diğer bayıltıyor.
Öldürme güdüsü de fark yaratabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık