Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom's flashback beings 63 years ago at Elbaf in the New World
63 yıl ne aga. harbiden BİG mom muş :D

Sonunda H.Haki geldi, copler aradan cikti. Insallah Morgan onemli olaylari kacirmaz. Vinsmokelar silahlarini aldi bakalim ne yapacaklar. Big Mom'in yari dev olmasi teorisi gercek heralde. Bakalim 5 yasindaki Lin-chan neler yasamis...

BM fb'si gordugumuze gore BM cidden dusecek heralde... Ya da tayfaya mi geliyor? :ehe:

Haftaya ara muhabbeti bu bolumde sasirtmayan tek olay...

İlkin hızlıca okuyup geçtiğimde listening diye okudum, çok normal geldi. Tekrar bakınca listing olduğunu fark ettim. Hayrola, neyin listesi bu. Yazım hatası değil herhalde, iki satır üst üste aynısı yazılmış.

Mom'un Elbaf ilişkisiniin daha derine inmesini beklemiyordum.

İlkin hızlıca okuyup geçtiğimde listening diye okudum, çok normal geldi. Tekrar bakınca listing olduğunu fark ettim. Hayrola, neyin listesi bu. Yazım hatası değil herhalde, iki satır üst üste aynısı yazılmış.

Dünyadaki ırkları listeliyor olabilirler.

Vinsmoke'lar kurtulmuş ve silahlarını almışlar. Dövüşecekler demek ki. Katakuri şov yapmış ama yetmemiş. Big Mom kendi adamlarını götürmüş ve tam yerinde FB girmiş. Elbaf ne alaka acaba? Meraklandım ama haftaya ara varmış üzüldüm. :(

Listening olarak düzeltilmiş.

Dünyadaki ırkları listeliyor olabilirler.

Vinsmoke'lar kurtulmuş ve silahlarını almışlar. Dövüşecekler demek ki. Katakuri şov yapmış ama yetmemiş. Big Mom kendi adamlarını götürmüş ve tam yerinde FB girmiş. Elbaf ne alaka acaba? Meraklandım ama haftaya ara varmış üzüldüm. :(
Hataymış. Keşke hata olmasaydı, tuhaf bir hikaye için iyi ipucu olabilirdi.

Listening olarak düzeltilmiş.
Düzeltiyorum ben de şimdi çeviriyi. :/

Hataymış. Keşke hata olmasaydı, tuhaf bir hikaye için iyi ipucu olabilirdi.

Düzeltiyorum ben de şimdi çeviriyi. :/
Reiju'nun cumlesinde de yazim hatasi var conscious degil conscience olacak. Bilinc degil de vicdan. Pek de bir onemi yok gerci.:hhh:

Asil soru BM savasi Elbaf'a saklanir mi? Gelisen tum olaylara karsi adada BM tayfasini dusurebilecek kuvvet olduguna ihtimal vermiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık