Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

865: Kara Kral'ın Öğretileri! Katakuri'ye Karşı Olan Savaşın Seyri Değişir!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Kara Kral'ın Öğretileri! Katakuri'ye Karşı Olan Savaşın Seyri Değişir!"
Manga: 890 (Geri kalan) + 891 (Son 6 sayfa hariç)
Bölüm Yönetmeni: Yusuke Suzuki
Animasyon Yönetmeni: Kenji Yokoyama ve Yasuko Fukumoto
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Flampe'nin seslendirmeni Chiwa Saito (Boa Sandersonia, Chimney)

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 866: Nihayet Geri Döner! Yonko'yu Durduracak Adam, Sanji!

İstatistik:

3-9 Aralık 2018 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Aralık[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]13.1[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Aralık[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]8.3[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]8 Aralık[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.2[/th][/tr1]
[tr2][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]7 Aralık[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]6.5[/th][/tr2]
[tr1][td]Ace Attorney 2. Sezon[/td][td]CloverWorks[/td][td]NTV[/td][td]8 Aralık[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.2[/th][/tr1]
[tr2][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Aralık[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.9[/th][/tr2]
[tr1][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]9 Aralık[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]4.3[/th][/tr1]
[tr2][td]Hugtto! Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]9 Aralık[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]4.0[/th][/tr2]
[tr1][td]Oshiri Tantei[/td][td]Toei Animation[/td][td]NHK-E[/td][td]8 Aralık[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]2.8[/th][/tr1]
[tr2][td]Animated O-saru no George [/td][td]Toon City[/td][td]NHK-E[/td][td]8 Aralık[/td][td]08:35[/td][td]25 dk.[/td][th]2.7[/th][/tr2]

Ben de güncel bölüm başlığı sandım, boşluğuma denk geldi. Adını sevdiğim umutlandırdı bir daha görecez diye. :)

Şaka maka ne dayak yemiş lan Luffy. Seri boyunca Luffy'nin bu kadar hırpalandığı başka bir dövüş olmadı.

Edit: Animasyon ve çizimler leş atıyordu yine.

Ben Rayli'nin Luffy'nin ağzına sopayla vurduğu kısmı sevdim bu bölüm. Onun dışında pek ekstrası yoktu.

Şaka maka ne dayak yemiş lan Luffy. Seri boyunca Luffy'nin bu kadar hırpalandığı başka bir dövüş olmadı.

Edit: Animasyon ve çizimler leş atıyordu yine.
Bir yerde Kata'nın yumruğu karpuz atar gibi tutup attı orada epey güldüm :D

Kata'nın ışınlanıp tekme attığı sahneyi özenselerdi keşke :agla: Luffy'nin flashback çizimleri harbi çok kötü yaw.

Flashback dışında bende sevmedim bu bölümü, Flampe'yi tekrardan görmek sinir ediyor zaten insanı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık