Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

863: Filoyu Aşmak! Hasır Şapkalar'ın Büyük Deniz Savaşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    8
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Varsın Sanji koymasın. Bege ya da bir başka kişi oldukça güçlü fakat bir kapsülün içinde olan bir tür zehir koymalıydı. (Tadını değiştirmesin diye. Gerçi tatsız bir zehir de olabilirdi.) Bence BM'nin zehire karşı bağışıklığı falan yok. Yese ölürdü. Bu şekilde ölmesi de kimseyi tatmin etmezdi. Oda BM'yi korumuş oldu.

Geçelim BM'yi zayıf görenlere. NET OĞLU NET EN GÜÇLÜ HÂLİ BU!!1!!
Krizde iken kendini kaybedip insan yiyen Big Mom, zehiri de pek farketmezdi bence. Bege ve Sanji hariç başka kimsenin pasta ile ilgilenecek vakti de yoktu zaten. Mangaka Ana'yı korumuş oldu olmasına da, Sanji'yi gömmek için yeterince malzeme yokmuş gibi, elimize başka malzemeler de verdi.

Krizde iken kendini kaybedip insan yiyen Big Mom, zehiri de pek farketmezdi bence. Bege ve Sanji hariç başka kimsenin pasta ile ilgilenecek vakti de yoktu zaten. Mangaka Ana'yı korumuş oldu olmasına da, Sanji'yi gömmek için yeterince malzeme yokmuş gibi, elimize başka malzemeler de verdi.
Adamın etik prensipleri var. Oradan gömülmez ama şöyle gömülebilir: Madem o kadar titizsin yemek konusunda kadınlar hususunda da nefsini tutmayı öğrensene yavşak herif.

Adamın etik prensipleri var. Oradan gömülmez ama şöyle gömülebilir: Madem o kadar titizsin yemek konusunda kadınlar hususunda da nefsini tutmayı öğrensene yavşak herif.
Big Mom gelip Sanji'nin tayfasındaki bütün kadınları öldürürse, görürdüm ben onun etiklerini. :artiz:

Gömme yöntemin de güzelmiş. Bunu kullanıp gömerim ben de arada sırada. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık