Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

849: Şafaktan Önce! Muhafızların Şefi Pedro!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Strong World Episode 0'da bu sahne var. Oda canon olarak çizmişti film için. Doflamingo'nun konuşması hariç tabii.
Yok biliyorum ama bölüm olarak olmaması gerekiyordu diye demiştim manga da 879.bölüme dek geliyor heralde bu bölüm, orada yok böyle bir sahne. Heralde birşeylerle dolduralım diye böyle bir işe kalkıştılar.

Roger’ın seiyuusu efsanevi bir seslendirmendi. Mgs serisini bilenler oradaki Big Bossun seslendirmeni de o ve efsane bir iş çıkartmıştı orada da. Bir iki yıl önce hakkın rahmetine kavuştu. Açıkçası ondan sonra zaten kimse beni tatmin edemezdi ve yeni seslendirmen için şüphelerim vardı. Beklentim yüksek değildi yani. Yeni seiyuunun ses tonu aslında iyi ama alışkanlıktan mıdır performans mı kötü olduğundandır bilemedim. Tuhaf geldi. Gerçi aynısı Sengokuta da oldu ama ona sonra alıştım. İlerleyen zamanda belki oturtur sesini veya Koca Ana da olduğu gibi seiyuu değişebilir bakalım. Göreceğiz...

Roger’ın seiyuusu efsanevi bir seslendirmendi. Mgs serisini bilenler oradaki Big Bossun seslendirmeni de o ve efsane bir iş çıkartmıştı orada da. Bir iki yıl önce hakkın rahmetine kavuştu. Açıkçası ondan sonra zaten kimse beni tatmin edemezdi ve yeni seslendirmen için şüphelerim vardı. Beklentim yüksek değildi yani. Yeni seiyuunun ses tonu aslında iyi ama alışkanlıktan mıdır performans mı kötü olduğundandır bilemedim. Tuhaf geldi. Gerçi aynısı Sengokuta da oldu ama ona sonra alıştım. İlerleyen zamanda belki oturtur sesini veya Koca Ana da olduğu gibi seiyuu değişebilir bakalım. Göreceğiz...
Teach'i seslendirenin babasıydı. Dediğin oyunda da baba oğulu seslendiriyor ikisi.

Ya NEDEN HATIRLATIYORSUN... :ühü:

Teach'i seslendirenin babasıydı. Dediğin oyunda da baba oğulu seslendiriyor ikisi.
Oğlunun seiyuu olduğunu biliyordum ama Teach olduğunu bilmiyordum. Araştırmamıştım.Hatta o zaman belki oğlu seslendirir demiştim. Ama Mgsde Solidin Teach olduğunu biliyordum. Oğlu da babası gibi çok iyi bir seiyuu. Genlerde var demek...

Ya NEDEN HATIRLATIYORSUN... :ühü:

Hatırlatılmayacak gibi değil ki efsaneler unutulmaz saygı ile anıyoruz... :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık