Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848: Hoşçakalın!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklı olabilir metinler fakat genel olarak üstünkörü böyle geçilmiş,

Zoro 2 arc önce bütün tayfanın yanında ne demişti?

"Bu iş yürümez böyle, olmaz bu böyle! Koca iki yılı ne için harcadık biz ?!"

Araya Usopp denen çapsız girer ve; " Aman neyse şimdi, yaşıyoruz sonuçta." der.

Bu sözle iyice sinirlenen Zoro;

"Dalga mı geçiyorsun sen?! Hazırlıksız yakalanmak şu noktadan sonra affedilir bir yanlış olmayacak!"

der ve Luffy'ye seslenir;

"Kendine gel artık. Yeni dünya şu noktadan itibaren başlıyor! "

Luffy bu laflardan sonra;

"Dikkatli olacağını söyler."

Zoro'nun lafları bir kulaktan girip diğerinden çıkmış bütün tayfa için
anlaşılan. Şunların şu düştükleri hali görse ağlar sinirinden herhalde. Umursamaz şekilde orada oturan Luffy'yi görse özellikle.

Daha sonra şu karede gördüğümüz gibi Sanji mutlu görünüp sonraki karelerde çiçek toplama aşamasına geçiyor, kendisi ya çok stresli ya tam tersi umursamadan unutmaya çabalıyor yada bunların hepsi bir planın parçası. Zira aynı şeyi Alabasta arc'da görmüştük, herkesi şaşırtmıştı kendisi.

Umarım hepsi bir planın parçasıdır, yoksa Sanji'nin halini şu gif özetliyor;

Bizim tayfa da kantırlıyor bildiğin Big Mom'ın meyve güçlerini. Nami'den sonra Brook da iş yapıyor.

Hava güçlerini Nami iptal ediyor. Ruhları da Brook. Tabi Yonkou kadın bir sürü daha yeteneği vardır da baya ilginç. İlk defa tayfa bir kişiye karşı bu kadar yetenek olarak şanslı.

Big Mom'ın düşüşünün sebeplerinden biri de bu anti işi olabilir.

Bir de Brook bir şekilde Smoothie'yi atlatıp hazine odasına girmiş, sonra da kapıyı arkadan kilitlemiş. Dikkat ederseniz askerler kapıyı açmaya çalışıyor Smoothie'nin olduğu kısımda. Tamago odanın tek çıkışı olduğunu ve orada beklemesini söylüyor Smoothie'ye.

Bu kadın hayvan gibi güçlü. O kapıya bir tane vursa takılı olduğu duvar bile yerle bir olur. Böyle bir çözüm varken neden mal gibi kapıda Brook'un çıkmasını bekliyor? Ya Oda yine saçmaladı ya da kapıyı çok sağlam bir şeyden yapmışlar.

Sanji iyice çöpleşmişsin be kardeşim. Onlar nasıl ifadeler, su adamı Big Mom kapatsın zindanlara veya öldürsün. İyice sevmemeye başladım. Gözleri kalp olmuş birde o durumda.
Purin de ağlıyarak güle güle dedi luffy ve nami nin gözler efsane durmus da bu durmanın sonu bire birde imkani yok yenemez luffy Bigmom'ı da bir sekil yaptırıp luffye aldırmasın şimdi. İyice sıvar valla. Üstte arkadaş paylaşmış Zoro'nun luffye yaptığı uyarıyı, katılıyorum. Efsane güçlü adamsın hala kendini küçük durumlara düşürüyosun, tam sopalık bizimki ya. :D
Pedro ve Brook'da baya estiriyorlar. :a:

Brookun ruhu vs çok tarz lan. Karizma akıyor yeminlen :D

Gene fısıldamalar. Nefret ediyorum şunlardan :artiz::artiz::artiz:

Pudingin son sahnesi içimi yaktı lan. Tek sahnede üzüldüm bildiğin. Kahretsin.

Linlinde Dofun yaptığı hataya düşüyor. İş işten geçene kadar tahtından kıçını kaldırmaya tenezzül etmeyecek.

Bir de Brook bir şekilde Smoothie'yi atlatıp hazine odasına girmiş, sonra da kapıyı arkadan kilitlemiş. Dikkat ederseniz askerler kapıyı açmaya çalışıyor Smoothie'nin olduğu kısımda. Tamago odanın tek çıkışı olduğunu ve orada beklemesini söylüyor Smoothie'ye.

Bu kadın hayvan gibi güçlü. O kapıya bir tane vursa takılı olduğu duvar bile yerle bir olur. Böyle bir çözüm varken neden mal gibi kapıda Brook'un çıkmasını bekliyor? Ya Oda yine saçmaladı ya da kapıyı çok sağlam bir şeyden yapmışlar.
Hazine odasının o kadar dandik olacağını sanmam. Dof gibi bir yonkounun yanında hiç olan bir adam bile kairosekiden fabrika yaptırabiliyorsa yonkounun hazine odasını düşünemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık