Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız silahlı elemanın gücü acayip,hanilinasyon gibi bişey gördüyor sanırım veya kitaptaki sayfanın içine fln götürüyor galiba...

Smoothie de dövme gördüm. Bölüm güzeldi. Basayım çok iyi.
Yalnız sadece kitabeler değil bütün hazineler de aynı yerdeymiş gibi gözüküyor. Hmm.

Smoothie 'de dövme mi var, alt tarafına bir şey giymemiş
Giymiş kardeşim.

Bölüm orta seviye. Luffynin momı alamayacagı kesinleşti gibi.

Germa Mom ve iki büyük komutanı bi şekilde esir eder diğer çöpler onları kurtaramaz Luffy onları kurtarır ve mom onlara borçlandıgından Sanji tayfaya geri döner:D Senaryolar

Güzel bölüm.Kitap işini biraz yugioh da ki pegasus'un kartına benzettim.O elemanlar kitabın içindeyse yetenek op.Değilse adamlar güçlü 2 side g4 misali kolla koka yapmış.Adını bilmiyorum ama bir tanesi dof gibi yetenek kullanıyor bağlamış nami yi.Değişik değişik meyveler falan.Ayrıca en güçlü komutanlar ''şeker'' komutanları mı ?

Bölümün en güzel yanı tatlı dışında meyveli birini görmek oldu.

Smoothie evli mi? Dövmesini beğendim. Nami hariç başka dövme gördük şimdi hatırlayamadım.

Brook ve Pedro'nun çapı yetmez, hırsızlık yapmaya, o adamlar da k.hakiden tut her türlü önlem vardır.

Nami ne korku duymuştur öyle, Luffy falan hikaye kaldı.

Nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum, Horoz-kun. Kaptanımız uğruna canımız bile tehlikeye atmaya değer biri! Luffy her zaman bizi zafere götüren kozumuz olmuştur!"
Nico Robin - Bölüm: 695
Bu lafta yalan oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık