Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

842: İnfaz Başlar! Luffy'nin Müttefik Kuvvetleri Yok Edilir!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    18
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece anime takipçilerine demek istedin sanırım.
Düzelteyim.
Keşke bazı noktaları adam akıllı yapsalar bari.

Anime özellikle Dressrosa dan beridir kötü durumdaydı , aslında Punk Hazard Arc da da bozukluklar vardı. Ana .Umudumu Dressrosa da kesmiştim ben. Sürekli bir resim gösterme ve animasyondan kısma durumu göze çarpıyor.Oda da bir çok kez uyardı şu süreçte zaten adam daha ne yapsın bilmiyor bence.
Oda'nın bu durumdan hoşnut olmadığına dair bir kaynak alabilir miyim? Ben bulamadım. Bana kalırsa animesi yapıldığı müddetçe ne yapıldığını, nasıl yapıldığını umursamıyor. Filmler de popülarite arttırdığı için hepsine tuzlukla koşuyor. Tite Kubo gibi animesinin üzerine düşmüyor

Katakuri'nin seslendirmesi on numara ama Big Mom için bu seslendirme çok mu arandı? Şahsen ben korkutucu bir sesinin olmasını izlerdim . İzlerken rahatsız oluyorum .

Animeyi takip etmeyi bırakalı yıllar oluyor.Mangayla devam arada youtube dan bazı vs leri izliyorum sadece bu saatten sonra filler la miller la uğraşamam.

Oda'nın bu durumdan hoşnut olmadığına dair bir kaynak alabilir miyim? Ben bulamadım. Bana kalırsa animesi yapıldığı müddetçe ne yapıldığını, nasıl ypıldığını umursamıyor. Filmler de popülarite arttırdığı için hepsine tuzlukla koşuyor. Tite Kubo gibi animesinin üzerine düşmüyor
Tamam ben açıklamayı içeren haberleri tekrar bulunca yazarım. Habere göre belirli aralıklar ile animasyon ekibine eleştiri ve moral mektupları yazılmasını söyleyip adres ve bilgi veriyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık