Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

837: Ana'nın Doğuşu! Carmel'in Kaybolduğu Gün!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Ana'nın Doğuşu! Carmel'in Kaybolduğu Gün!"
Manga: 867
Bölüm Yönetmeni: Masahiro Hosoda
Animasyon Yönetmeni: Kenji Yokoyama
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 838: Roketler Ateşlenir! Koca Ana Suikastı Anı!

İstatistik:

30 Nisan-6 Mayıs 2018 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san [/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]6 Mayıs[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]11.0[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]6 Mayıs[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.6[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]5 Mayıs[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr1]
[tr2][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]6 Mayıs[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.3[/th][/tr2]
[tr1][td]GeGeGe no Kitaro[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]6 Mayıs[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]4.4[/th][/tr1]
[tr2][td]Hugtto! Precure[/td][td]Toei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]6 Mayıs[/td][td]08:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.5[/th][/tr2]
[tr1][td]My Hero Academia[/td][td]Bones[/td][td]NTV[/td][td]5 Mayıs[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]3.4[/th][/tr1]
[tr2][td]Oshiri Tantei[/td][td]Toei Animation[/td][td]NHK-E[/td][td]3 Mayıs[/td][td]09:00[/td][td]20 dk.[/td][th]3.2[/th][/tr2]
[tr1][td]Pokémon Sun & Moon[/td][td]OLM[/td][td]TV Tokyo[/td][td]3 Mayıs[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]2.4[/th][/tr1]
[tr2][td]Soreike! Anpanman[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]4 Mayıs[/td][td]10:55[/td][td]30 dk.[/td][th]2.4[/th][/tr2]

BM'nin nasıl bir hayvani gücü olduğunu gördük tekrardan , bide en zayıf Yonkou diyolar. Bence saf güç olarak Kaido ile kafa kafaya gelir BM.

Bm nin en son dediği şey ben ne kaybettim oldu .. bizimkilerin peşine wano ya gelecek ve orada son raund olacak .. Ben Bm uber güçlü olduğunu düşünüyorum 2 tane yonko ile kafa kafaya rahat çarpışır kayıp eder belki ama diğer yonkoları da beraberinde getirecek şeklinde yararlar

One Piece'in en kan donduran bölümü budur herhalde. Mangada da aynı hissi yaşamıştım. Tüylerim diken diken oldu yemin ediyorum. Gözümden yaş geldi resmen :(

Linlin'in nasıl bir canavar olduğunu görüyorsunuz anlatmama gerek yok. Yonko'luğun hakkını sonuna kadar veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık