Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

829: Luffy Gizli Bir Hamle Yapar! Komplolarla Dolu Düğün Başlamak Üzere!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada One Piece Wiki'de gördüm bölümde Pandaman'da varmış. İlk izlerken fark etmemiştim ama sonradan bir daha baktım ve dakika 14:00 da kakao adasındaki halkın arasında olduğunu gördüm. Hızlıresime yine bir şeyler olmuş resim yükleyemedim :/
Fark etmemiştim ben. Bölüm açıktı sen yazınca gördüm şimdi. :D

Şu Pandaman muhabbetine hiçbir zaman anlam verememişimdir. :( Millet görünce ooo Pandaman var, ooo Pandaman çıkmış nasıl görmezsiniz, ooo Pandaman reyiz... N'oldu şimdi neye yaradı bu gereksiz panda? :S

Bu arada sana bir şey demiyorum ha yanlış anlama. :D Bayırdır aklımdaydı da sen bahsedince belirteyim dedim ben de.
Problem değil :) :good:Şaka karakteri ya ondandır. Görünce bir tebessüm ettiriyor :D

Fark etmemiştim ben. Bölüm açıktı sen yazınca gördüm şimdi. :D
Bak nasıl da poz vermiş. Onu gördüğümüzü biliyor tabii :D Resim yükleyemedim ben hızlıresim yine hata verdi.

Problem değil :) :good:Şaka karakteri ya ondandır. Görünce bir tebessüm ettiriyor :D

Bak nasıl da poz vermiş. Onu gördüğümüzü biliyor tabii :D Resim yükleyemedim ben hızlıresim yine hata verdi.
"Pandaman çöptür efenim, derhal yok edilmesi gerekir!!!"

Diyerekten nefretimi belli edeyim. :D

Şu Pandaman muhabbetine hiçbir zaman anlam verememişimdir. :( Millet görünce ooo Pandaman var, ooo Pandaman çıkmış nasıl görmezsiniz, ooo Pandaman reyiz... N'oldu şimdi neye yaradı bu gereksiz panda? :S

Bu arada sana bir şey demiyorum ha yanlış anlama. :D Bayırdır aklımdaydı da sen bahsedince belirteyim dedim ben de.
Nesli tükenmekte olan bi canlıyı görünce sevinmemiz anlamsız mı geliyor yani? Vicdansız. :(

Bobbin olayında manga animede farklılık var. Wikia'da da bahsetmişler. Bakalım net olarak belli olur. Gerçi ne karakterlere öldü dediler de geri döndü. Örnek vermeyeyim anladınız siz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık