Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack öldü mü ?
Issız supernovalar kaldı mı?
Kaidou öcün aldımı ?

Bu ne keskin bir viraj alış Oda kardeş . Daha geçen bölüm sonu telefonun ucunda ki kim acaba diye sordun bu hafta cevapla vermeyecek miydin o sorulara?

Jack anlaşılan eşek cennetini boylamış ismi bile anılmamış bölümde aşağı rahat rahat indiklerine göre. Huzur içinde uyu Jack reis, Zunisha reise saygı duysaydın sonun daha hayırlı olurdu :( .

Bölüm güzele benziyor.Türkçesi çıkında daha ayrıntılı tartışırız ama benim dikkatimi çeken son sayfa oldu.Vivi'nin toplantıya gitmesini önemli bir olaya bağlayacak Oda-sama.Doffy nin yakalanmasıyla alakalı olabilir yada Dragon tarafında birşeyler olmuş olabilir.

Haftalardır bizi bilgiye doyurmuştu Oda. Pek bir şey olmaması bu bölümde o kadar da sorun değil bana kalırsa. Nami'nin yeni silahı çok ilginç olmuş. Renkli halini baya merak ediyorum.

Yami

Kapakta brookda özellike Alive yazılmış gibi hissettim. Bir sanji vakasıda bu çıkmasın. :/
Neyse Viviiyi özlemişim onun haricinde 3 sayfalık bölümü uzatarak bir bölüm yapmak yetenek olsa gerek. İşte bu yuzden One Piece !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık