Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

817: Islak İzmarit! Sanji'nin Düğün Arifesi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Islak İzmarit! Sanji'nin Düğün Arifesi!"
Manga: 850 (Geri kalan) + 851 (İlk 5 sayfa)
Bölüm Yönetmeni: Miho Hirayama
Animasyon Yönetmeni: Midori Matsuda
Yayın Saati: 09:30 JP / 03:30 TR

İndir:

720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 818: Boyun Eğmeyen Ruh! Brook, Koca Ana'ya Karşı!

İstatistik:

27 Kasım-3 Aralık 2017 TV Anime Reytingleri

AnimeStüdyoKanalTarihYayın SaatiSüreReyting

[tr1][td]Sazae-san[/td][td]Eiken[/td][td]Fuji TV[/td][td]3 Aralık[/td][td]18:30[/td][td]30 dk.[/td][th]13.1[/th][/tr1]
[tr2][td]Chibi Maruko-chan[/td][td]Nippon Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]3 Aralık[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]10.2[/th][/tr2]
[tr1][td]Detective Conan[/td][td]TMS Entertainment[/td][td]NTV[/td][td]2 Aralık[/td][td]18:00[/td][td]30 dk.[/td][th]9.5[/th][/tr1]
[tr2][td]Doraemon[/td][td]Studio Pierrot - Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]1 Aralık[/td][td]19:00[/td][td]30 dk.[/td][th]7.6[/th][/tr2]
[tr1][td]Crayon Shin-chan[/td][td]Shin-Ei Animation[/td][td]TV Asahi[/td][td]1 Aralık[/td][td]19:30[/td][td]24 dk.[/td][th]7.5[/th][/tr1]
[tr2][td]One Piece[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]3 Aralık[/td][td]09:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.9[/th][/tr2]
[tr1][td]Time Bokan: The Villains Strike Back[/td][td]Tatsunoko Production[/td][td]NTV[/td][td]2 Aralık[/td][td]17:30[/td][td]30 dk.[/td][th]5.1[/th][/tr1]
[tr2][td]Pokémon Sun & Moon[/td][td]OLM[/td][td]TV Tokyo[/td][td]30 Kasım[/td][td]18:55[/td][td]30 dk.[/td][th]4.7[/th][/tr2]
[tr1][td]Dragon Ball Super[/td][td]Toei Animation[/td][td]Fuji TV[/td][td]3 Aralık[/td][td]09:00[/td][td]30 dk.[/td][th]4.6[/th][/tr1]
[tr2][td]Snack World[/td][td]OLM[/td][td]TV Tokyo[/td][td]30 Kasım[/td][td]19:25[/td][td]28 dk.[/td][th]3.7[/th][/tr2]

Pudding'in seiyuusunun Kurapika ile aynı kişi olduğunu fark ettim bu bölüm. Sanji'nin dumur oluşunu güzel yansıtmışlar beğendim. Haftaya resmen Brook vs Big Mom var. :oleyo:

Umarım bu bölümden sonra bazıları sanjinin duygularıyla nasıl oynandığını ve nasıl bir çaresizlik içinde kaldığını anlamıştır. Mağlum mangayı okuyup da anlamayan kişi sayısı çok fazla.

Şu çakmak yanmayınca attığı bakış beni mahvetti ya :üzgünüm:

Üye silindi 2781

Bölüm ağlattı bildiğimiz halde... Manga live reactionunda az sövmemiştim Puding'e haketmişti ama. Luffy'nin şu kollarını yırtma sahnesi insanın içini sızlatıyor.

Manga da bu kadar etkilenmemiştim.
Anime de bu dramayı güzel işlemişler...
Adamın gururu incindi bir erkek için en kötü şey...

Puding'in seiyuusu olmamış ya, karaktere oturtamadım. Mangadan animeye geçiş olduğundan beri seiyuuları beğenmemeye başladım galiba, gerçi Zou'da çok sırıtmamıştı sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık