Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baya güzel spoiler oldu bu. Kapak nasıl olacak acep :rolleyes:. Ayrıca kedi patron hakkında da ilginç şeyler var gibi :D.

Ooooooooooooooo-haa diyorum afedersiniz :hoo:

Ödüller her ne kadar güç göstergesi olmasa da bu adamın Mingo gibi bir rolü yok bu seride (Silah ve smile ticareti). Üstelik Mingo kutsal ejder. Yani konu ödülse Mingo'nun ensesi epey kalın. Zaten Mingo gibi alt yapıya sahip bir adam sayılı bu seride. O yüzden Jack, ödülünü artıracak böyle sebeplere sahip değilken 1 milyar :beli: ödüle sahip ise kusura bakmayın ama bunun direkt olarak güçle alakası vardır beyler.

Tabi bu ödül Jack'in denizci konvoyuna saldırdığı zamandan sonra güncellendi mi yoksa eski ödül mü bilmiyorum. Ama eski ödül ise yukarıda söylediklerim geçerli.

1 milyar :beli: çok ciddi bir rakam. Beklemedeyiz :fool:

Ooooooooooooooo-haa diyorum afedersiniz :hoo:

Ödüller her ne kadar güç göstergesi olmasa da bu adamın Mingo gibi bir rolü yok bu seride (Silah ve smile ticareti). Üstelik Mingo kutsal ejder. Yani konu ödülse Mingo'nun ensesi epey kalın. Zaten Mingo gibi alt yapıya sahip bir adam sayılı bu seride. O yüzden Jack, ödülünü artıracak böyle sebeplere sahip değilken 1 milyar :beli: ödüle sahip ise kusura bakmayın ama bunun direkt olarak güçle alakası vardır beyler.

Tabi bu ödül Jack'in denizci konvoyuna saldırdığı zamandan sonra güncellendi mi yoksa eski ödül mü bilmiyorum. Ama eski ödül ise yukarıda söylediklerim geçerli.

1 milyar :beli: çok ciddi bir rakam. Beklemedeyiz :fool:
Odul dofa ne zaman, jack'e ne zaman verilmis?

Üye silindi 1004

Dof'un ödülü en az 8-9 milyar olmalı çünkü malum adam Hükumetin tüm pisliğini biliyor. İstese herkesi yakar ama, tatlıya bağlamışlar zamanında olayı. Dof'u ödül mevzularına karıştırmamak en iyisi bence. 1 milyar ödül yonkou yardımcısı için normal bence. Marco bir milyar eder mi? Etmez. Çünkü WB ve tayfasının misyonu belli.

Odul dofa ne zaman, jack'e ne zaman verilmis?
Tamam haklısın da yine de Dof'un güncellenmiş ödülünün o kadar olacağının bir garantisi yok. 1 Milyar belli gerçekten büyük bir rakam. Ve şu ana kadar gördüğümüz en büyük ödül olan 550milyonun neredeyse iki katı. O yüzden herkesin şaşırması doğal.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık