Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

799: Tam Güçte Bir Düello! 4. Vites, Bisu-Bisu Yeteneğine Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kesme sahnesi neydi lan öyle? Manganın o renksiz ve hareketsiz görüntüsünde bile o sahneyi görünce içim garip olmuşken ve o vuruşu hissetmişken animede böyle bir sahne görmek cidden zoruna gidiyor insanın. Yazık günah ya.

O kesme sahnesi neydi lan öyle? Manganın o renksiz ve hareketsiz görüntüsünde bile o sahneyi görünce içim garip olmuşken ve o vuruşu hissetmişken animede böyle bir sahne görmek cidden zoruna gidiyor insanın. Yazık günah ya.
Manga bölümünde, kağıdın parmak ucunu cızt diye kesip ince ince kanatması gibi içim bir hoş olmuştu. Anime bölümünde bu sahne geçmedi bile, çok yazık. Ayrıca Sanji'nin sigara dumanı dans ediyor. :oleyo2:

Ahah :D Şuna bi bak 1:20 den sonra aynı sahne :D
Sonu animeciler için spoiler içeriyor. Bakmayın aman.

Arkaplandaki ağaçlar Naruto animesinden araklama galiba bu arada :D

Ahah :D Şuna bi bak 1:20 den sonra aynı sahne :D
Sonu animeciler için spoiler içeriyor. Bakmayın aman.

Arkaplandaki ağaçlar Naruto animesinden araklama galiba bu arada :D
Şerefsizim haterlıktan söylemiyorum, scripti ve açıları 3-5 kat daha güzel yapmış amatör animasyoncu arkadaşlar. Allah belasını versin Toei'nin, kanser herifler. Neymiş caponlar işine saygılıymış, al sana işine saygı. Anca uyuma taklidi yapsın pezolar terfi alacağım diye.

Şerefsizim haterlıktan söylemiyorum, scripti ve açıları 3-5 kat daha güzel yapmış amatör animasyoncu arkadaşlar. Allah belasını versin Toei'nin, kanser herifler. Neymiş caponlar işine saygılıymış, al sana işine saygı. Anca uyuma taklidi yapsın pezolar terfi alacağım diye.
Eldeki onca imkanla bu kadar dandik yapmak başarı :D

Şimdi youtube'dan baktım dövüşede, ne iğrenç yapmışlar arkadaş ya. Craker sanki sopayla vurmuş gibi olmuş. Ah böyle muazzam bir seriyi animede bu hala getirenler utansın.

Dövüşe göz attım. Animeye devam etmemekle iyi etmişim. Böyle bir serinin anime kalitesi bu kadar yerlerde olmamalı.

Hani bisküvi sertti ? Luffy açıkca busoshoku demiş. Canon sahneyide 180 derece yanlış çevirmezler heralde ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık