Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

791: Şekerlemelerle Dolu Gizemli Orman! Luffy, Luffy'ye Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami'nin göğüsleri yeterince büyük değil aslında. Beli ince olduğu için göz yamışması oluyor bence :oleyo:

@hdbfresh
Toei neden kapak hikayelerini anime yapmıyor. Kapak hikayeleri zaten tam filler yedirilebilecek hikayelere sahip. Mesela neden gidip Oda'ya veya başka bir mangakaya filler hikaye yazdırmıyorlar? OP'u izlerken filler olduğuna şaşırdığımız çok arc olmadı mı? Şimdi niye bundan kaçılıyor?

Ace'in, Enel'in, Lucci'nin 5-6 bölümlük dolu dolu hikayesi şu çöp ve boş bölümlerden daha iyi olmaz mıydı? Daha çok ilgi çekmez miydi? Özlenen karakterler bunlar. Hem de manga ile ilişkili şeyler olacaklardı.

Kizaru, Akainu ve Aokiji'nin gençliğinin yer aldığı bir filler denizci arcı izlenmez miydi? Garp-Sengoku ve kim varsa onları da ekleyecekler?

Tek bölümlük komedi bölümleri yapılabilirdi mesela. Gülüp eğlenirdik en azından şu 15 dakika süren uzatma-zorlama sahnelerin eziyetini çekeceğimize?

Toei işini ciddiye almıyor gibi geliyor bana. Kolaya kaçıyorlar sanki.
Kapak hikayelerinden öyle çok bir şey çıkmaz. Yeri geldiğinde kullanıyorlar. Mesela Wapol'un kapak hikayesini kullandılar ondanda toplasan 5 dk'lık bir şey anca çıkmıştır, düşün oda az değil toplam 23 kapaktan oluşuyor.

İşin uzun filler ark yapma kısmına girersek filler yapmak One Piece için maalesef öyle basit değil, Toei hadi filler ark yapalım deyipte yapamaz. Öncelikle sponsorların hepsinin filler arka tamam demesi lazım birisi yok dedimi yattı o iş. Ki One Piece gibi kazancı sağlam olan seri için bunu yapmaları da zor. Birde üstüne duyduğuma göre One Piece'in sponsor olayıda biraz karışıkmış.

Diğer karakterlerin geçmişi vs. bunlar Oda'nın mangada işlemesi muhtemel şeyler. Onlarda pek olmaz gibi. Tek bölümlük komedi falan bunların olma ihtimalinide yukarıda yazdığım filler kısmı içinde değerlendirebilirsin.

Toei'yi eleştirebileceğimiz noktalar bana göre animasyon kalitesi ve pacing dediğimiz olaydır. Pacing ise kullanılan materyal (burada manga sayfası) ile birlikte hikaye çizimi (storyboard), kamera hareketi, zamanlama kontrolü, müzik seçimi, karakter ifade teknikleri vs. yi kapsayan bir olaydır. Bunlar bir bölümün izleyici gözünde akıcı ve güzel görünmesini sağlar. Toei eldeki sınırlı materyalle iş yapmaya çalışıyor birde üstüne Toei'de genel anlamda Toei Animation Filipinler kaynaklı animasyon kalitesini düşüren unsurların olması var.

Çok klişe bir laf olacak ama; eskiden böyle değildi. Bilmiyorum belki de biz çok abarttık bu seriyi kafamızda.
Çoğunluğun dediği gibi marineford'dan sonra bozdu seri, oda one piece yerine parayı seçti:artiz:
Hunter x Hunter devam etse de, One Piece ile arama mesafe koysam diye bakar oldum:D

Çok klişe bir laf olacak ama; eskiden böyle değildi. Bilmiyorum belki de biz çok abarttık bu seriyi kafamızda.
Mangası yönünde hiçbir sıkıntı yok seride; mangaya bakarsak seri uçuyor hacıbakkal:p

İtiraf et bitsin şu çile DD

Çoğunluğun dediği gibi marineford'dan sonra bozdu seri, oda one piece yerine parayı seçti:artiz:
Hunter x Hunter devam etse de, One Piece ile arama mesafe koysam diye bakar oldum:D
Sabondy de güzeldi bence; zaman atlaması sonrası çizimleri saha pastel renklere çektiler:(

Zaten sbs'lerde de bu ergenler soruyor, abuk sabuk soruları. Yok nami'nin göğüs ölçüsü kaç, yok robin'nin kalça kaç gibi beyinsizce sorular. Öyle oluncada, Nabza göre şerbet veriyor Oda...Tabii hormonları kıpır kıpır çocukların/genjlerin :p
Biz de ergendik yav. Abartılı ölçülerden oldum olası rahatsız olmuşumdur. Neyse, Japon kafası işte deyip geçmek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık