Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

790: Yonko'nun Kalesi! Tüm Kek Adası'na Varış!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
789 ve 790. bölümü tam olarak yeni izledim. Ana'nın meyve yeteneğini kullanıp Moscato'yu öldürdüğü sahneyi cidden güzel yapmışlar. Ses konusunda ise ortalığı yakıp yıkarkenki sesi gayet kabul edilebilir bana göre ama Jinbei ile normal konuştuğu sahnelerde o ses o cüsseye gitmemiş hissi uyanıyor. Diğer seslendimen ile niye devam edilmedi bir bilgi de verilmedi. Sağlık sorunu var falan şeklinde yorumlar gördüm ama resmi ağızdan gelen bir şey yok.

@Tombe
Bilmem, nedense daha kalın ve ağır bir ses bekliyordum açıkçası. Yine de Kurama reyizin sesi olduğu için kötü diyemem aslında. Sadece daha iyisi olabilirdi.

@Daredewill
OP'u tutturan Toei değil, bizzat Oda'nın kendisidir. Bu kadar kaliteli bir mangayı hangi şirket ele alırsa alsın tutacaktı zaten. Toei kadar kötü bir şirket de olmadığına göre? Sonuç açık gayet. Kaldı ki geçmişte iyi şeyler yapmış olmaları (Ki bu bahsettiğimiz iyi kısmı en az 6 yıl öncesi oluyor) şimdiki hallerini savunmamızı gerektirmez. Ben de senin gereksiz Toei fanlığını çözebilmiş değilim hala Selim. Masum birisini öldüren katilin geçmişte iyi olduğunu savunmaktan farksız senin şu yaptığın.
Sadece manga ile bu kadar tutacağını pek sanmıyorum. Anime, popüleriteyi epey artırıyor. One Piece'in animesi de eskiden o kadar kötü değildi şimdi.

Sadece manga ile bu kadar tutacağını pek sanmıyorum. Anime, popüleriteyi epey artırıyor. One Piece'in animesi de eskiden o kadar kötü değildi şimdi.
İllaki animenin etkisi vardır buna itirazım yok. Animeye uyarlanmasaydı bu kadar takipçisi olmazdı. Lakin bugün OP takipçilerinin çok büyük bir kısmı animeden değil de mangadan takip ediyorsa bu mangakanın başarısıdır. Toei yerine başkası bu işi üstlense OP yine en az bu kadar popüler olacaktı. Hatta daha fazlasının olacağına da eminim.

Edit: Ben normalde kesinlikle animeciyimdir. Bir serinin animesi varsa mangasının yüzüne bile bakmam fakat bugüne kadar animesi olduğu halde mangasından takip ettiğim iki tane seri var. Birisi OP, diğeri de Toriko. Ne tesadüftür ki ikisinin de yapımcısı Toei xD

Bu arc çizimleri güzle gidiyor.BM'nin sesi bence olmuş,arcda ki ürkütücü temayı tamamlıyor.
@hdbfresh bu bölüm yönetmenlerinin bu kadar sık değişmesinin bi sebebi varmı acaba ? Bu sene baya değişti yönetmenler...

BM'nin normal sesi o kadar akıcı ki hiçbir pürüz yok gibi. Delirince de güzel deliriyor. Bence bir sorun yok.

Herkes gür falan bekliyordu heralde. Esasında beklentiyle alakalı bir beğenmeme durumunun olduğu aşikar. Normalde tatlı mı tatlı ton ton bir teyze görünümü olan BM'nin normal konuşurken gayet sakin ve pürüzsüz bir şekilde konuşuyor olmasına karşın delirince veya zevkli bir şekilde şarkı söyleyince çıkan sesi, özellikle birbirleri ile zıt uyumu açısından gayet yerinde ve güzel olmuş.

Bu arc çizimleri güzle gidiyor.BM'nin sesi bence olmuş,arcda ki ürkütücü temayı tamamlıyor.
@hdbfresh bu bölüm yönetmenlerinin bu kadar sık değişmesinin bi sebebi varmı acaba ? Bu sene baya değişti yönetmenler...
Genel itibariyle her bölümde değişiyor. Çünkü aynı anda birden fazla anime bölümü için çalışılıyor dolayısıyla çalışanlar arasında iş bölümü yapılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık