Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

790: Yonko'nun Kalesi! Tüm Kek Adası'na Varış!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi de tabi uzun zaman olması da etkilidir. Gerçi @hdbfresh reis yönetimin bazı değişiklikler yapacağını söylemişti.
Yönetimsel anlamda değişiklikler yapıldı zaten. Animeyi teknik anlamda inceleyenler arktan genel itibariyle memnunlar. Ama One Piece'den bazı serilerle kıyas yaparak onlar kadar bir kalite beklemek anlamsız ve öyle bir kalitenin gelmeside bir çok etkenle birlikte One Piece için çok çok zor.

Mom'ın sesi şarkı söylerken yine iyi geliyordu ama şu bölümde hiç olmamış. Daha kalın ve güçlü bir ses olmalıydı.

Üye silindi 2781

Yeni izledim güzel bölümdü,Jinbei ve güneş korsanlarını görmek harikaydı.Charlotte ailesinin içinde Jinbei'nin adamı bile var bu harika.Aladdin olayı kurmuş,güneş korsanları Luffy'i destekliyor bu harika!İncelemeye uğramak isterseniz.

@Raiden bence Kaido'ya Kurama reisin sesi çok iyi oturmuş. Ben beğendim açıkçası ama Koca Ana'nın ilk sesi daha iyiydi. Bu olmamış.

Yine Toei'nin hakkını yemişsiniz, şu seri bu kadar tuttuysa bu ekibin başarısı yadsınamaz. Biraz animeci gözüyle bakın.

@Tombe
Bilmem, nedense daha kalın ve ağır bir ses bekliyordum açıkçası. Yine de Kurama reyizin sesi olduğu için kötü diyemem aslında. Sadece daha iyisi olabilirdi.

@Daredewill
OP'u tutturan Toei değil, bizzat Oda'nın kendisidir. Bu kadar kaliteli bir mangayı hangi şirket ele alırsa alsın tutacaktı zaten. Toei kadar kötü bir şirket de olmadığına göre? Sonuç açık gayet. Kaldı ki geçmişte iyi şeyler yapmış olmaları (Ki bu bahsettiğimiz iyi kısmı en az 6 yıl öncesi oluyor) şimdiki hallerini savunmamızı gerektirmez. Ben de senin gereksiz Toei fanlığını çözebilmiş değilim hala Selim. Masum birisini öldüren katilin geçmişte iyi olduğunu savunmaktan farksız senin şu yaptığın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık