Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Konuşmalardan anlamasakda anladığım birşey var Kyros baya canavarmış vede baya şekil :D

Ulan herkes biliyor iki adım sonra geri döneceğini sende biliyorsun ne diye mallık yapıp şaçma sapan şeyler söyler kaçarsın lan yemediğin küfür kalmadı Usopp kendine gel indir şunları görevi tamamla. Kyros'da bayağı şekilmiş Law'ı da andırıyor az biraz babası çıkaydı şaşırmazdım:D

Ulan herkes biliyor iki adım sonra geri döneceğini sende biliyorsun ne diye mallık yapıp şaçma sapan şeyler söyler kaçarsın lan yemediğin küfür kalmadı Usopp kendine gel indir şunları görevi tamamla. Kyros'da bayağı şekilmiş Law'ı da andırıyor az biraz babası çıkaydı şaşırmazdım:D
Yanlış hatırlamıyorsam law 10 yıl önce yaptığı bir şey yüzünden kızgındı dofa. Kyros da 10 yıl önce oyuncak olmuş. Tipler de benziyor. Olurmu olur :D

Hatırlamaması lazım.

Usopp reyiz burundaşlarını arkada bırakıp kaçmaya dayanamadı ve yarı yolda geri dönüp kendi ölüm fermanını imzaladı desem yeridir. Trebol ile mücadele etmesi bile olanaksız geliyor bana şu şartlar altında, vazgeçip yine mi kaçacak acaba :D

İkisini bir indiremez,kimse öyle bir şey beklemiyor da zaten.Ama Sugar'ı indirirse büyük iş yapmış olur gerçi ağzıyla kuş tutsa gene kimse sevmeyecek de neyse.

Roronoa Zoro

Spoiler yorumlarında spoiler yok, neye göre yorumluyoruz? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık