Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

732: Yaşam ya da Ölüm! Kaderin Geri Sayımı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlık: "Yaşam ya da Ölüm! Kaderin Geri Sayımı!"
Manga: 789
Bölüm Yönetmeni: Satoshi Itō
Animasyon Yönetmeni: Atsuko Kawamura
Yayın Saati: 09:30 JP / 02:30 TR

İndir:
720p Raw
720p HorribleSubs
1080p HorribleSubs

Caps

Gelecek Bölüm

One Piece 733:

Not: 13 Mart Pazar günü Nagoya Kadınlar Maratonu olduğu için One Piece yok.

Hay su animeciler8m ben ulan zatem salak sacma video yapiyorsunuz bideyok diyorlar ya ne olmus kadin maratonu varsa

Majestic

Bütün bölüm boyunca Rebecca'nın vücudunu gösterdiler. Resmen gözlerime işkenceydi.

Duyguyu iyi yansıtmışlar. Kafesi durduramıyor çapsızlar. Gatz iyi konuştu helal olsun ama yanlış da konuştu, bu ülkenin gerçek kralı Dofy, beğenmeyen gitsin. Lucy yok Dof'u yenecekmiş, hatta yenilginin kıyısına getirmiş ama şimdi kaçmış ve baygınmış. Hahaha Ne güzel bir yenme taktiği öyle.:D

Prenses tüm adayı iyileştirsin, gladyatörler Dof'u oyalasın ve tüm ada + dışarıdan gelen güçlü kişiler ve hatta denizci amirali dahil yardım etsin. 2 tane D. uzakta ölü gibi saklansın. Sen mağrur ve gururlu Doflamingo, geri çekilmek yerine (Bırakıp gitseydin kimse seni suçlamazdı.Sen de insansın sonunda.:)), tek başına ayakta hepsine meydan oku.

Son sahneyi hiç sevmedim, saçma sapan bir ecchilik ve Rebecca'nın kıyafetleri ne öyle. Tüm duygunun içine etti.

Dof'un ve Luffy2nin birbirlerine bakışı çok güzeldi. Adam ne güzel sırıtıyor ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık