Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

720: Hoşça Kal! Bellamy'nin Veda Yumruğu!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    28
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer bölümlerde fazla zıplattıklarından mıdır nedir bana kısa tutulmuş gibi geldi bu bölümde Luffy-Bellamy olayı.Zoro'nun halkı susturması güzeldi.Ten Yasha insin önce bi demi ama? :) . Sanırım Bu bölüm iyiye vereceğim :)

Diğer bölümlerde fazla zıplattıklarından mıdır nedir bana kısa tutulmuş gibi geldi bu bölümde Luffy-Bellamy olayı.Zoro'nun halkı susturması güzeldi.Ten Yasha insin önce bi demi ama? :) . Sanırım Bu bölüm iyiye vereceğim :)
Böyle dedin diye izledim.Bellamy sahnesini o kadar uzatmamalarinin nedeni kalan her sahneyi uzatmaları ve bölümün sonuna gelmeleri yoksa orayı da uzatirlardi :(

Ben beğendim, Zoro sahneleri olsun, Kyros sahneleri de etkileyiciydi, en sonunda da Luffy'nin konuşmaları tüyleri diken diken etti. Uzun bir aradan sonra ilk defa zevk almaya başladım animeden.

Böyle dedin diye izledim.Bellamy sahnesini o kadar uzatmamalarinin nedeni kalan her sahneyi uzatmaları ve bölümün sonuna gelmeleri yoksa orayı da uzatirlardi :(
Özür dilerim.20 dakikanı çalmak istememiştim.Ama güzeldi be bence.En azından bu bölüm.Zoro'nun B hakisinden sonra özellikle :)

Ben beğendim, Zoro sahneleri olsun, Kyros sahneleri de etkileyiciydi, en sonunda da Luffy'nin konuşmaları tüyleri diken diken etti. Uzun bir aradan sonra ilk defa zevk almaya başladım animeden.
inşallah Luffy-Mingo Sahneleride böyle olur . Zoro sahnesini hiç etmişlerdi ama bu bölümde düzeltmişler sanki :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık