Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 3 Büyük Adam - 3 Büyük Kaybediş

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

• Kullanılan toplam oy
    73

Outlaw

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. 2-3 aydır manga okumuyorum bu Vinsmoke'lar, Sanji'yi Zeff reisle mi tehdit ediyor? :(

Konuya Zeff demek için girmiştim de ciddi bir şey olduğunu sanmıyordum.

Zoro'dan kayıp olmaz, Sanji'den Zeff olabilir.

Mihawk'in öleceğini sanmam ki Zoro zaten Kuina'i kaybederek girdi seriye.

Zeff'e ne olur bilmem. Önümüzdeki bölümler görürüz. Onunda ölmesini istemem .

Oda'nın birebir aynı mesajları verip aynı sonuçlara götüreceğini sanmıyorum. Yine de tutabilitesi var. Bilemedim.

İşaretler ve daha fazlası birçok teori'de kullanılan şeyler. Bilinçli olarak mı konulmuş yoksa olana yakıştırma şekliyle mi tutmuş şeyler hala bilemiyorum. Tabi olacaksa ölümler mantıken ölümlere işaret olabilirler. Ama bunlardan çıkarım yapmak cidden zor iş.

Teoriye gelirsek Mihawk ölmez, afedersiniz adam kk. Roger hala yaşıyorsa o bir ihtimal öldürebilir belki ama o da şüpheli. Zor bir ihtimal bu.

Tashigi ise seri sonunu görüp iyi şeylere ön ayak olacak karakter tipine sahip. Kıyamet kopsa ölmez.

Zeff ölebilir ama fazla ağır olur gibime geliyor. Ölümler daha çok geçmişe yönelik op'ta. Yaşayan birinin ölmesi epey büyük bir olay olur. Gerek yok bence bu kadarına. Karakterler yeterince gelişti kişilik olarak artık güç artışı bekliyorum sadece. Ellerine sağlık.

Zoro daha kimseyi kaybetmez. Sanji ailesinden birilerini kaybedelebilir. Reiju Sanji için bir şeyler yapacak gibi. Violet'te gidici olabilir ya da Puding, Sanji'ye gelen kurşunun önüne atlar belki. Kısaca seride Sanji tarafından bir kadın ölür. H. Haki açması için duygusal çöküntü yaşaması lazım.

@kadir t. Ne diyin bu işe?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık