Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] 20th Century Boys

Rick and Morty'nin 1. sezon 9. bölümünden. Bu konuyu görünce o el ve göz kombinasyonuna denk gelmiş olmam ilginç, atayım dedim.

Konu olarak çok güzele benziyor fakat ufak bir sorum olacak. İkisi arasından seçim yapmam gerekirse İlk Billy Bat'ı mi okumalıyım yoksa bu seriyi mi ?

Konu olarak çok güzele benziyor fakat ufak bir sorum olacak. İkisi arasından seçim yapmam gerekirse İlk Billy Bat'ı mi okumalıyım yoksa bu seriyi mi ?
Billy Bat'in bitmesi bu senenin sonunu bulabilir. Bu seriyi, bu sene bitmeden sona erdiririm diye düşünüyorum. Bence de bunu oku önce.

Billy Bat'in bitmesi bu senenin sonunu bulabilir. Bu seriyi, bu sene bitmeden sona erdiririm diye düşünüyorum. Bence de bunu oku önce.
Emeğine sağlık hocam çeviri için şimdiden teşekkürlerimi sunayım. Umarım biz okurken sende çevirirken bizim kadar eğlenebilirsin :)
Tavsiye için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Lan sonradan batıyorsa seri, söyle de hiç başlamayayım.
Ne zaman okudum hatırlamıyorum baya oldu okuyalı [ 2 yıl felan ] seri güzel Billi Bat gibi [ zaten yazar aynı yanılmıyorsam. ]
ama Sonlara doğru şimdi spoiler vermiyeyim ama çok Sy-fy vari şeyler yapmış 1960'lar kısmını daha çok sevdim ben şahsen ama genede 10/10 kaçırma :D

Son düzenleme:
Geçtiğimiz günlerde çevirisini bitirdim. Yakın vakitte editlenir ve sizlerle buluşur. Bundan sonrası hafif spoiler:

Seri sona kadar çok iyi gitti. Ancak bitime az bölümler kalmışken bile gereksiz diyaloglar görmem beni üzdü. Öyle bir bölümle bitti ki, istemsiz "Bu ne lan?!" tepkisi verdim. Bu seride kalan açıkları, 21st Century Boys ile kapatmış sanırım. O yüzden 19 bölümlük o seriyi de çevirmek elzem oldu. Son bölümü seriyi hiç bilmeyen birine son bölüm diye okutsan, o bile benimle aynı tepkiyi verirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık