Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2 Yıl Önce / 2 Yıl Sonra

jueJ

Kesinlikle 2 yıl sonraki halleri çok daha iyi. Luffy hala çocuksu pek bi değişiklik yok. Onun dışında gayet başarılı çizilmişler.
Nami ayrı güzel olmuş.:)

bhdr

franki bana çok soğuk geldi.Her bayan karakterin yapısıyla da abartılı oynanmış.. ama odanın hayal gücü işte naparsın :D

2 yıl önce Franky'nin saçları çok iyiydi ama 2 yıl sonrasında saçlarını değiştirmiş beğenmediğim tek şey o olmuştu benim. Bence Nami'ye uzun saç da çok yakışmış. Robin biraz ağır kalmış sadece ama o da genel olarak iyi. ^^ 2 yıl sonrasında Luffy, Sanji, Zoro, Usopp, Chopper hepsi çok daha iyi olmuşlar bana göre (Görünüş açısından). Sadece biraz daha olgunlaşmışlar 2 yıl içinde davranış olarak da görünüş olarak da ^^ Bu arada Chopper'in şapkası aynı şapka bence. Üstüne mavi şapka gibi şeyi takmış gibi duruyor çünkü.

TheCrux

2yıl sonraki halleri daha iyi artık olgunlaşmış bir tayfa görüyorum usopp hariç tabi

Hala alışamadım Franky'ye.
Robin daha iyi.
Usopp'un burnu olmasa hepimizden iyi. (Burunla daha iyi olduğu tipler vardır)
Brook elinde çay tabağı ve bastonu varken daha iyiydi. Rock-Star iyi değil.
Zoro fazla ciddi.
Nami'nin memeleri çok büyük.
Chopper'ın şapka üstü şapkası olmamış -belki değişir-
Sanji go go go
Luffy her zaman aynı zaten değişse kötü olurdu.

Iki yıl önce daha iyiydi. Oda tayfayı şekili şukullu yapacan diye(özellikle Nami ve Franky) çok abartmış, bi garip yapmış.

2y öncesinde ruh var. Böyle samimi bir hava var. Dram var komedi var. Aksiyon genele vurduğumuzda yok ama oldu mu da karizma statlarına veriyor ODA-sensei. En önemlisi de ticari kaygıdan ziyade zirvede tutunma telaşı var. Bu yüzden dolu dolu geçiyordu.
Sonra özellikle arabasta arc'tan sonra böyle bir lastik don gibi uzatma muhabbeti çıktı. En çok skypie arc'ta gördük bunu. Peşinden foxy arc gibi iyice düşürdü tempoyu. Sonra yine bir telaşla aksiyonun dibine vurduğu water 7-enies lobby arcları girdi. Dram dozu da en yüksekti. Sonra hala tayfa toplama muhabbeti sürüp giderken haki diye bir şey çıktı ortaya, savaşta. Orada iyiden iyiye incelmeye başladı. Karakter girişleri ve akainu'nun tabu kıran katliamları ve oyajinin babalığı haricinde o inceliği tutan bir şey yoktu. Hele ki haki muhabbetinin yarı canı kalmış final boss gibi patlama yapması o inceldiği yerinde kopmasını sağladı kendi açımdan.
Zaman atlaması sonrası nasıl görünecekler, yeni güçleri nedir gibi muhabbetler kalp masajı etkisi yapsa da hasta kurtulamadı. Savaşta bıraktığım animeden sonra punk hazardda mangayı bıraktım ve sadece bütün one piece paylaşımlarını yıkan spoilerlara baktım.
Yine de one piece'in yeri ayrıdır ama aşırı dozdan dolayı sıkma durumu var bende ve lastik donu gibi uzatması da hiç yardımcı olmuyor.

Franky'nin yeni haline bir türlü ısınamadım. Robin ve Nami daha da güzelleşmişler, Zoro ve Sanji daha da karizma olmuşlar ama Franky'nin yeni görünüşü eskisinin yanında çok antipati uyandırıyor bende. Sırf Franky yüzünden iki yıl önce diyorum.

edit: İkisi de güzel seçeneğini farkedemedim görsem ona basardım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık