Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2 Yıl Önce / 2 Yıl Sonra

Giysilerini eleştirmeniz saçma,değişecek sonuçta ama cidden bu arc'ta Robin teyze gibi giyinmiş,diğer arc'larda daha açığa döneceğine inanıyorum :utan: Franky'nin bu hali daha hoş. Diğerlerini de sevdim ama sanki 2y öncesindeki sıcaklık yok aralarında. E tabi araya yıllar girince soğumuşlardır :p Zaman geçtikçe alışacağımızı düşünüyorum.

Ben görünüşten ziyade animasyon şirketimi değişti ne olduysa animeden eski keyfi alamıyorum ama manga aynı hızla devam ediyor
2 yıl sonraki Usopp Zoro Sanji'yi daha çok sevdim Luffy Franky Brook 2 yıl önce daha iyidi Robin'le Chopper aynı gibi

Roronoa Zoro

Brook ve Nami'yi oldum olası sevmem,daha da itici olmuşlar.Franky her zamanki gibi yancı.Zoro reis karizmasından bir şey kaybetmemiş,fakat daha az göz önünde sanki öncesine göre.Usopp vasattı,vasat olmaya devam edecek.Robin ablanın absürd tepkileri olmadığı sürece maşallah denilesi bir yaratık zaten,hala da öyle.Neyse,eyyormlamam bu kadar.

Zoro adamdan karizma akıyor. O yüzden 2 yıl sonrası.
Luffy her türlü iyi, Nami hakkında kararsız kaldım. Robin aynı, Brook'u pek sevemedim. Usopp iyi olmuş.
Chopper aynı. Sanji tip bakımından olgunlaşmış. 2 yıl önceki Franky daha iyi gibiydi.

Robin tip olarak çok değişmiş bence (benzetemiyorum eski haline) bide ten rengi daha esmerdi beyazlaşmış. Brook ve Usoppun kıyafetler abartı.. Nami ise beklenen gelişmeyi (mm) gerçekleştirmiş :ehe:

Robin tip olarak çok değişmiş bence (benzetemiyorum eski haline) bide ten rengi daha esmerdi beyazlaşmış. Brook ve Usoppun kıyafetler abartı.. Nami ise beklenen gelişmeyi (mm) gerçekleştirmiş :ehe:
Cidden Robin'in ten rengi niye değişti ya :( Bir de saçları başka olaydı iyiydi,böyle Hancock ile aynı gibi olmuş..

Monkey :D Luffy

franky çok abartı brook biraz daha sade olabilirdi bir bink sakes söylerdi eskiden gönül ve muhabbet adamıydı şimdi ise bone to be wild diyip haftada sadece 1 gün elektrogitar kursu olmasına karşı hergün hatta eşe dosta bile gitarla giden zibidi bir şey olmuş

Zoro nun gözü düzeleydi iyiydi.:)Chopper özel bir tedavi falan bulsa:D en azından göz kapağı açılsın. Bazı açılarda çok sırıtıyor yaw:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık