Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2 Yıl Önce / 2 Yıl Sonra

aga yapma pank hazard arcı böyle giderse en iyi arclardan biri olcak en azından ben ümitliyim mangada da açıkcası iyi geliyor animeyi artık ayda bir izliyorum zaten hem sanjiye sakal çok güzel olmuş, zoro tam kılıç ustası benzemiş, chopper eskiden daha komik gelsede şimdi iyi, namide Oda biraz abartmış ama robin :utan:, luffy e gelirsek hala tip olsada artık en azından 2 yıl öncekine göre en az 2 kat daha adama benzemiş ikisininde güzel dememin tek nedeni nostalji tamam onun ağırlığını da çok fazla ama bunlarıda 2 yılmı ne oldu göreli(zaman ne çabuk geçmiş be:D).
Anlaşıldı, forumda kan çıkacak yakında :artiz:
Bende 2 yıl sonrasını beğenmedim

2 yıl önceki sıcaklık yok tayfada.Ben 2 yıl sonrasında hiç birini beğenmedim,ısınamadım bi türlü.Belki franky ile chopper biraz daha iyi sayılır.

kesinlikle 2y sonrası çok daha iyi sadece franky'yi franky yapan saçlarıydı o yüzden franky kötü ayrıca chopper şapka değişmedi o şapkasının üstüne başka bir şapka daha taktı

legend_luffyy

bencede eski halleri ile yeni hallerinin iyi kötü tarafları var söyle
2 yıl önce 2 yıl sonra
luffyy: adamın hası tek diyeceğim ağır abi oldu iyice suanki hali on numara
zoro: diyecek bişe yok kıyafet on numara gözde problem var giğer değişiklikler olumlu
sanji: daha çoçuksuydu şimdi daha olgun ve karizma oldu
franky: 2 yıl önce daha insansıydı şimdiki hali sybork oldu iyice insansılığı azaldı
robin : daha çekiçi ve güzeldi şimdi ise daha kadınsı ve olgun oldu teyze oldu iyiden iyiye
chopper: şapkası herşeyi hazinesiydi şapkası değişti ondaki değişiklik olumlu bence
usop: çoçuk tu ve güçsüzdü şimdi karizma olmuş vede kıyafette reforma girmiş
nami: kendine iyi bakmıyordu fıstık olduu daha seksi olmuş bence
burok: değişilik yok sadece taç giymişş sacma:)))

kısaca en cok beğendiiğim lufyy 1- sanjii 3- zoro diğerleri tırttttt

Nami, Brook ve Robin'deki degisimi pek sevmedim sadece. 2 yil sonraki halleri icin Oda'nin Robin ve Nami'de denedigi bir kac cizim görmüstüm, ordakileri daha cok begendim. Brook'un kiyafetleri, hele de o gözlügü -__- Gördüm göreli hic sevmedim. Franky'nin yeni saclarini daha cok sevdim ben nedense o_O Karakter olaraksa hala daha pek fark yok bence. Luffy ayni aptal, Sanji ayni sapik, Zoro ayni umursamaz vs.. Cok az olgunlastiklari konu var, o da iki sene de olsun bi zahmet. 2 yil sonraki halleriyle de One Pieceden ayni tadi aliyorum ;)

kesinlikle 2y sonrası çok daha iyi sadece franky'yi franky yapan saçlarıydı o yüzden franky kötü ayrıca chopper şapka değişmedi o şapkasının üstüne başka bir şapka daha taktı
olsun. luffy öyle bir şey yapmıyor
Yettim yardımına :D 2 yıl sonrası karakterlere ben de bir türlü ısınamadım. 2 yıl öncekilere göz alışmıştı hareketleri tavırları bilindik ve beklendik olduğu için de alışkanlığımız devam ediyordu. 2 yıl sonrası karakterlere salaklıklar hiç yakışmıyor hiç güldürmüyor bile. Luffy'nin ödülüm 400 m. mi olmuş diye sırıtışı bile güldürmedi. Dövüşler tad vermiyor vs. vs. 2 yıl boyunca işin ehli olan adamlardan eğitim aldılar ve hala yaptıkları salaklıklara ve hatalara bakın. Sizden bi cacık olmaz, diyesim geliyor. İleride düzelir düşüncesi ile kendimizi avutsakta hiç umutlu değilim...
Yürü be abi sende benim kafadansın :D

2 yıl sonrayı ben beğeniyorum kişisel olarak. Franky'i beğenen tek ben varım galiba.Ayrıca Nami de iyi niye öyle söyliyorsunuz sonuçta hala gelişim çağında :oleyo2:

Roronoa Zoro

Zoro Dof`a (hani anlarsınız...) benzemiş o yüzden beğenmiyorum.
Luffy façacılar gibi olmuş, o ne yara filan. Fakat yakışmış sevdim.
Sanji nasıl denir hani şey Mihawk`a benzemiş. Kişilik olaraksa 10 numara.
Nami ve Robin`le ilgili düşüncelerimi yazarsam sınırsız ban yerim :hhh:.
Brook rockstar işte. Chopper kardeşimiz hala saftirik ama, muzzam bir doktor.
Franky, Arnold Schwarzenegger olmuş.
Usopp Badi Ekrem gibi kas yapmış. Burun hala aynı, Chopper ve Sanji`den o burna operasyon bekliyorum.

Zoro Dof`a (hani anlarsınız...) benzemiş o yüzden beğenmiyorum.
Luffy façacılar gibi olmuş, o ne yara filan. Fakat yakışmış sevdim.
Sanji nasıl denir hani şey Mihawk`a benzemiş. Kişilik olaraksa 10 numara.
Nami ve Robin`le ilgili düşüncelerimi yazarsam sınırsız ban yerim :hhh:.
Brook rockstar işte. Chopper kardeşimiz hala saftirik ama, muzzam bir doktor.
Franky, Arnold Schwarzenegger olmuş.
Usopp Badi Ekrem gibi kas yapmış. Burun hala aynı, Chopper ve Sanji`den o burna operasyon bekliyorum.
:hhh: süpersinya (bu niye daha önce benim aklıma gelmedi:hmm:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık