Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] 2 Yıl Önce / 2 Yıl Sonra

'Anketler' forumunda Satliam tarafından 23 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

1. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 362
    Üyelik Tarihi7 Şub 2012
    Sizinde bildiğiniz gibi tayfa gözle görülür değişikler yaşadı güç olarak ama ben dış görünüşlerini merak ediyorum 2 yıl önceki'mi daha iyiydi yoksa 2 yıl sonraki mi iyi

Bence ;
    Luffy: 2 yıl önce daha iyiydi komiklikler daha iyi yakışıyordu ama fazla değişiklik yok
    Zoro: Zoro 2 yıl sonra güzelde elbiselerini beğenmedim :D
    Ussop: Fazla bir değişiklik yok(dış görünüş olarak) fark etmez yani
    Sanji: 2 Yıl önce daha karizmaydı sakal yakışmamış
    Nami: Uzun saçı yakışmamış onun dışında değişiklik yok
    Chopper: Şapkası hazinesi olduğu için şapka değişikliğini beğenmedim
    Robin: Tipi bayağı değişmiş beğenmedim
    Franky: İnsana daha çok benziyordu 2yıl önce şimdi iyi değil
    Brook: Değişiklik yok :)

Genel olarak 2 yıl önce bence daha iyiydi görünüş olarak belki alıştığım için ne derler alışmış kudurmuştan beterdir diye(kendim için diyorum) belkide alıştığım için 2 yıl sonraki görünüşlerini beğenmedim

2 Yıl Önce

2 Yıl Sonra

Sizin görüşleriniz nelerdir?

2. EliminateThemaLL (E.M. \O/)
    Mesaj Sayısı 793
    Üyelik Tarihi12 Ara 2011
    İkisi de güzel fakat Sanji'ye sakal yakışmamış olayına şiddetle katılmıyorum :D Adam ayrı bir karizma oldu bence 2 yıl sonrasında.

3. Honey Badger If you don't love SFU then STFU.

Honey Badger (If you don't love SFU then STFU.)
    Mesaj Sayısı 3,241
    Üyelik Tarihi23 Ağu 2010
    Bir Franky'e alışamadım gitti.

4. İmperian (Üye)
    Mesaj Sayısı 284
    Üyelik Tarihi5 Şub 2010
    Franky i franky yapan saçlarıydı onun dışında pek bir problem yok birde brook un kıyafetleri daha güzel olabilirdi.

5. Funky Üye

Funky (Üye)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi24 Eki 2011
    Franky harici 2 yıl sonrakiler daha iyi. Gerçi Naminin vücudda abartı olmuş :)

6. nef-i Üye

nef-i (Üye)
    Mesaj Sayısı 775
    Üyelik Tarihi25 May 2012
    ikisininde güzellikleri başka 2 yıl önceki hallerine baya alışmıştık, sizi bilmem benim temiz 8-9 yıl olmuştur, ilk gördüğüm zamandan bu zamana değiştiler biraz ama 2 yıl sonrakiyle kıyasladığımızda ufak bir değişiklik nostaljikti bende nostaljiyi severim biraz, ilk izlediğim günleri hatırlatıyordu, 2 yıl sonraya gelince ussop, zoro, sanji daha karizma oldu, robin:utan:, luffy e gelirsek adama benzedi sonunda ama ikisininde yeri ayrıdır bende.

7. metades Monkey D. Luffy

metades (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 557
    Üyelik Tarihi22 Şub 2010
    Franky hariç 2y sonrakiler daha güzel bence.
    Hele Zoro'nun kıyafeti muhteşem.

8. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 362
    Üyelik Tarihi7 Şub 2012
    hiç benim gibi 2 yıl öne daha iyiydi diyen yok :D

9. luffydesper (Üye)
    Mesaj Sayısı 408
    Üyelik Tarihi15 Şub 2009
    Yettim yardımına :D 2 yıl sonrası karakterlere ben de bir türlü ısınamadım. 2 yıl öncekilere göz alışmıştı hareketleri tavırları bilindik ve beklendik olduğu için de alışkanlığımız devam ediyordu. 2 yıl sonrası karakterlere salaklıklar hiç yakışmıyor hiç güldürmüyor bile. Luffy'nin ödülüm 400 m. mi olmuş diye sırıtışı bile güldürmedi. Dövüşler tad vermiyor vs. vs. 2 yıl boyunca işin ehli olan adamlardan eğitim aldılar ve hala yaptıkları salaklıklara ve hatalara bakın. Sizden bi cacık olmaz, diyesim geliyor. İleride düzelir düşüncesi ile kendimizi avutsakta hiç umutlu değilim...

10. nef-i Üye

nef-i (Üye)
    Mesaj Sayısı 775
    Üyelik Tarihi25 May 2012
    aga yapma pank hazard arcı böyle giderse en iyi arclardan biri olcak en azından ben ümitliyim mangada da açıkcası iyi geliyor animeyi artık ayda bir izliyorum zaten hem sanjiye sakal çok güzel olmuş, zoro tam kılıç ustası benzemiş, chopper eskiden daha komik gelsede şimdi iyi, namide Oda biraz abartmış ama robin :utan:, luffy e gelirsek hala tip olsada artık en azından 2 yıl öncekine göre en az 2 kat daha adama benzemiş ikisininde güzel dememin tek nedeni nostalji tamam onun ağırlığını da çok fazla ama bunlarıda 2 yılmı ne oldu göreli(zaman ne çabuk geçmiş be:D).

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık