Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Açıklayıcı olmuş ellerine sağlık.One Piece'i bu kadar objektif anlatan insanlar görmek sevindiriyor beni.

Çünkü bir Logia'yı başkası kullanamaz. Yani şöyle diyeyim. Luffy'i çekip uzatma imkanın var ama Ace'i yakamazsın. Logia kullanıcıları güçlerini sadece kendileri kullanabilir. Aksi olsa suya düşen Logia türü meyve sahibi ölmezdi.
Sanırım yanlışın var,ace impel downda işsgence yapıldıgı söyleniyor ve her yeri kan içinde gördük.Yani kelepçeliyken ateşe dönüşme bana saçma geldi veya buggy nini kolunu keserkes kurtulması.
Bana göre kairoseki takılan her meyve kullanıcısı rahatlıkla öldürüleilir.sonuçta o anda meyvesini kullanamıyor ve bi yeri kesilse kan akıcak.Ace kelepçeliyken kalbine bıçak saplansa ve kelepçeli halde tam olarak ölmesi beklense canlanamaz. İstisna olarak sadece Enel verildi bize

Sanırım yanlışın var,ace impel downda işsgence yapıldıgı söyleniyor ve her yeri kan içinde gördük.Yani kelepçeliyken ateşe dönüşme bana saçma geldi veya buggy nini kolunu keserkes kurtulması.
Bana göre kairoseki takılan her meyve kullanıcısı rahatlıkla öldürüleilir.sonuçta o anda meyvesini kullanamıyor ve bi yeri kesilse kan akıcak.Ace kelepçeliyken kalbine bıçak saplansa ve kelepçeli halde tam olarak ölmesi beklense canlanamaz. İstisna olarak sadece Enel verildi bize
Bende zaten Ace ateşe dönüşemez demişim. Logialar'da durum farklı. Kairouseki, deniz etkisini gösteriyor. Denizde meyve gücünü iptal etmiyor. O zaman başkası kullanabilir kişi yerine.
Enel'in durumunu anlayamadım. Enel'in kafasını kessen geri dirilir mi demek istiyorsun?

Enel , Gökyüzü adasinda Öldürüldü , Fakat Kendisini Diriltmişti Onu söylüyor Sanırım , Ayrıca arada Biryerlerde Yine yanlış birşeyler var gibi , Kelepçeli olupta , Öldürülemeyecek birtek buggy var o zaman , adami ister kelepçele ister kelepçeleme salla kilici parçalansın dursn dediğinize göre,
Parçalarını durdurabilirsin. İdam edilme dersende, zehir verirler olur biter. Kesici saldırılara bağışık olması, diğer saldırıları durdurabileceği anlamına gelmez.

Parçalarını durdurabilirsin. İdam edilme dersende, zehir verirler olur biter. Kesici saldırılara bağışık olması, diğer saldırıları durdurabileceği anlamına gelmez.
Şimdi bu denize düşmüş adamın,gücünü sadece kendisi tarafından kullanılamayacağını sadece luff demi gördük ?
(nojikonun havuzda luffy nın boynunu uzatmasından bahsediyorum) yani şimdiye kadar buna benzer olaylar gerçekleştimi ? Belkide Oda 'nın bu konuda hatası var.11 yıldır devam eden bir mangada çeliişkiler olması bana gayet mantıklı gelio.Yani lufy'nin boynunun uzaması o anlık senaryo gereği olabilir

Şimdi bu denize düşmüş adamın,gücünü sadece kendisi tarafından kullanılamayacağını sadece luff demi gördük ?
(nojikonun havuzda luffy nın boynunu uzatmasından bahsediyorum) yani şimdiye kadar buna benzer olaylar gerçekleştimi ? Belkide Oda 'nın bu konuda hatası var.11 yıldır devam eden bir mangada çeliişkiler olması bana gayet mantıklı gelio.Yani lufy'nin boynunun uzaması o anlık senaryo gereği olabilir
Kami-Enel-sama, sen haklısın. Oda'nın salaklığından kaynaklanıyor olay tamamen. Affet beni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık