Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Söyle birşey soracaktım Teach yerçekimiyle her ağırlıkta insanı çekebilir mi? acein cüssesini düşünürsek birde WB in
Çekemez. Mesela Sengoku, Buda formuna geçince çekemedi, şok dalgasını karşılamak zorunda kaldı. Beyazsakal'ı da çekememişti. Yanına gitti.

Roronoa Zoro

Çekemez. Mesela Sengoku, Buda formuna geçince çekemedi, şok dalgasını karşılamak zorunda kaldı. Beyazsakal'ı da çekememişti. Yanına gitti.
Dün Marco ile bu konuyu tartıştık,senin dediğinin aynısını söylemiştim,yaptığı tek şey benim ile dalga geçmek oldu...
Duyuyor musun "Marco" ? Yandaş buldum ulan kendime :respect:

Revillian

Aklıma birşey takıldı. Şimdi Kizaru, Shabondy' de yediği mermi sırasında gözlemin hakisini kullanarak mı logialaştı ? Yoksa o sırada logia formunda mı dolaşıyordu ? Yoksa her ikisi de olabilir mi ?

Aklıma birşey takıldı. Şimdi Kizaru, Shabondy' de yediği mermi sırasında gözlemin hakisini kullanarak mı logialaştı ? Yoksa o sırada logia formunda mı dolaşıyordu ? Yoksa her ikisi de olabilir mi ?
Logia formunda geziyordu. O yüzden mermei işlemedi. Eğer Haki kullansaydı Apoo'nun saldırısını yemezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık