Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

ama öyle bakarsak meyvenin tam gücü ne oluyor diyelim ki Yama Yama No Mi karanlığa dönüşme meyvesi o zaman yerçekimini nasıl kontrol ediyor
Karanlığa çekme ve karanlıktan püskürtme tarzı saldırılar yapıyor. Çevresindekileri karanlığa dönüştürmüyor.
Bu meyve kullanıcısına karanlığı yönetme gücü vemiyorsa Black Hole saldırısı yaparken onun bütün vücudunu nasıl görüyoruz
Özel bir logia işte , vücudunda benim dikkatimi çekecek bir değişiklik olmadı.Yine de kesin konuşmuyorum ben.Haklı çıkabilirsin.Mantık hatası gibi biraz , anlaşılması güç olsun diye tasarlanmış bence.

Evet dönüştüğü şey ise Mochi yeni şekerli pirinç keki (Bir kez denemiştim tadı çok güzel)
Logia türü meyveler element yani tek atom parçacıklarından oluşuyor. Sen şekerli pirinç keki diyorsun :hhh:Aslında Logia özelliği olduğu için ÖZEL Paramisia denildi. okuyucu itiraz etmesin diye.

A
Şimdi size Teach'in karanlığının aslında ne anlama geldiğini anlatacağım. Anlamayanında kendi bileceği iş.

1. Su: Suya düşen meyve kullanıcısı bilincini kaybeder. Dibe doğru batar. Ancak meyve güçleri kalır. Nojiko ve Gen, Luffy'nin boynunu suda uzatmışlar, Robin gözlerini su altında kullanabilmiştir.

2. Kairouseki: Temel olarak su ile aynı işlevi görsede daha yaygın kullanım alanı vardır. Kairouseki'den bir kelepçe meyve güçlerini yok etmez. Sadece meyve sahibi gücünü kullanamaz. Örneğin Luffy'e bu kelepçeden takıp, bir tarafını çekerseniz uzar. Ya da Buggy kesilir. Ancak güç sahibi kullanamaz. Kairouseki bir kafeste de aynı durum söz konusudur. Kafesin demirlerine yaklaşmadıkça kişi güçlerini kullanabilir. Demire değerse de sadece bilincini kaybeder. Ancak meyve güçleri yerinde kalır.

3. Yami Yami no Mi: Bu güç üstteki ikisinden tamamen farklıdır. Diğer faktörler sadece meyve kullanıcısının, kendi gücünü kendi başına kullanmasını engeller. Yami Yami no Mi ise meyve gücünü iptal eder. Yani Teach'in yakaladığı kişi kendi öz haline döner. Kairouseki takılı Buggy, normal olarak kesilir. Ancak Teach'in tuttuğu Buggy'i keserseniz ölür.

Umarım açıklayıcı olmuştur.
Aslında mantıken hakiye de aynı şey olmalı yoksa çok saçma olurdu

Tamam kullanıcı yeteneğini kullanamıyor ama ölmüyor da. Kaido'nun sağ kolu Jack Zou'da kunesha 5 gemiyi denizin dibine gönderdi. Jack suyun altın gözleri acık gel beni bul gel beni al falan diyordu (yanlıs hatırlamıyorsam). Kelepçe takıldığında veya deniz suyuna girildiğinde güç kaybı güç kullanamama veya bilinç kaybı oluyorsa Jack neden deniz içinde gayet iyi bir halde idi. Sadece çekiç olarak batmış. Halsizlik bilinç kaybı vs. yok bu durumlar nedendir ?

Silinmiş Üye

Tamam kullanıcı yeteneğini kullanamıyor ama ölmüyor da. Kaido'nun sağ kolu Jack Zou'da kunesha 5 gemiyi denizin dibine gönderdi. Jack suyun altın gözleri acık gel beni bul gel beni al falan diyordu (yanlıs hatırlamıyorsam). Kelepçe takıldığında veya deniz suyuna girildiğinde güç kaybı güç kullanamama veya bilinç kaybı oluyorsa Jack neden deniz içinde gayet iyi bir halde idi. Sadece çekiç olarak batmış. Halsizlik bilinç kaybı vs. yok bu durumlar nedendir ?
One piece vivre card'larda jack'in balık adam olduğu açıklanmıştır. (Yarı insan falan değil tamamen balık adam.)

Bu bağlamda shanks gibi şeytan meyvesi kullanıcısı olmayan birine karşı pek fazla avantajı yok diyebilir miyiz? Bu açıdan baktığımızda neden shanks ile dövüşmek istemediğini açıklıyor bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık