Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
Karasakal Korsanları

Marshall D.Teach

Lafitte

Jesus Burgess

Catarina Devon

Van Auger

Avalo Pizarro

Vasco Shot

Doc Q

Ame no Shiryu

Sanjuan Wolf

11 Supernova

Eustass Captain Kid

Monkey D.Luffy

Roronoza Zoro

Urouge

X-Drake

Capone Bege

Jewelery Bonney

Trafalgar D.Water Law

Scratchman Apoo

Basil Hawkins

Killer

Buyrun beyler herkesi 2 yıl sonraki haliyle değerlendirin.Hangi taraf balon çıkar oylayın :D

Law ve Luffy'nin Kaidou'yu alma şanşı %30, Kid+Apoo ve Basil Hawkins'in katılımı ve diğer novaların katkılarıyla, her türlü alırlar.

Teach'i Shiryu'yu falan tahmin edebiliyoruz ama diğerleri hakkında böyle çok fikrimiz yok.
Law ve Luffy'yi biliyor. Kid, Drake, Apoo ve Hawkins'in sağlam çıkacağını düşünüyoruz.

Şöyle bir şey yapabiliriz. BB tayfasını bizim tayfaya göre değerlendirebiliriz. Yani gelecekteki hallerine.
Bonney Nami'yi, Killer Brook'u, Oruç Chopper'ı alır herhalde.
Bizim 4.güçlü adamımız Franky yukarda saydığım hangi supernova'yı yenebilir bir vs'de?

Luffy biraz tutmaya çalışırsa Teach'i diğerleri elbet bir süre sonra yardıma gelir. Hepsi birlikte alır sonra. Bonney zaten büyük ihtimal rakibini çocuk yapar güçsüz olduğu için. Killer da tekler geçer. Oruç'u bilemiyorum. Sonra birbirlerine yardım ede ede Teach'e gelirler.

Şimdi bu novalar nasıl koordine olacaklar orası mesele. Teach'in adamları ne seviyede. Burges gibi çapsız çıkarlarsa novalar alır ama level 6 adamları farklı bir seviyede diye düşünüyorum. Ortadayım yorumlara göre fikrim değişir.

Novaların bu vs'yi almaları bana göre imkansız. Zaten en baş novalar, Luffy, Kid, Law'a Teach tek başına yeter.

Bege vs Van Auger ?

Urouge vs Burgess ?

Lafitte vs Killer ?

Catarina vs Bonney:Catarina

Doc q vs Zoro ?

Avalo Pizarro vs X Drake ?

Vasco Shot vs Apoo ?

Sanjuan Wolf vs Hawkins ?

Shiryuu vs Law:Shiryuu

Kidd ve Luffy vs Teach:Teach

NOVALAR NE ALEMDE,Teachlerin adamları ne kadar güçlü. Kesin bir şey diyemiyoruz

Son düzenleme:
Çok güzel eşleşme olmuş harbiden ve süpernovalar güçlü baya. Ama şu an için Teach'i karşılayacak adam olmadığı için sonuç belli :)

Supernovalar çok yabana atılıyor böyle olmasın beyler. Kid ve Apo gibi iki tane psikopatın allahı karakter var orda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık