Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1061: İfrit Saldırısı! Sanji Queen'e Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Bölümün son kısmını gördüm son zamanlarda izlediğim en iyi şey olabilir
Verdiğin gazla baktım, bakmaz olaydım.

50 yıllık ses efektlerinizin de pavyon ışıklarından beter görsel efektlerinizin de gtünüzden galaksiler arası savaş teması uydurmaya çalışırken abarttınız güçlerin Oda'nın çizdiği tek bir manga sayfasının yakaladığı epiklği yakalayamamasının da Allah belasını versin. İki tane pastel boya birbirine girişiyor. Havayı h.hakisiyle yararak King'in ağzına sıçan Zoro'nun bitirişini de hiç etmişler. To be continued yazısı çıkmadan önce siyah erkana çizilen Z'nin gifi alınır avatar falan yapılır. Gerisi boş iş. Şu leş animasyona ve daha nicesine yutupta ayılıp bayılan tarihin ne iyi animasyonu vs diye coşan insanları gördükçe bitiyorum. Op remake yapılana kadar güzel bir Op animesi izleme ihtimalimiz elden alındı ama korkuyorum ki bunlar yüzünden yıllar sonra remake yapılınca da aynı haltı yeme cürreti gösterecek animasyon firmaları

Güzeldir diye baktık king beyblade olmuş ahahaha :hhh: çizimler leş haki kılıçları ışın kılıcına çevirmiş bu ne la...

Valla bölüm güzel olmasına güzel ama King neden bir anda Kai’nin Dranzer’i gibi oldu?

Heee özlemişim ama Beyblade’i…Takao,Ray,Kai,Max sizi çoook seviyorum!🥰

Verdiğin gazla baktım, bakmaz olaydım.

50 yıllık ses efektlerinizin de pavyon ışıklarından beter görsel efektlerinizin de gtünüzden galaksiler arası savaş teması uydurmaya çalışırken abarttınız güçlerin Oda'nın çizdiği tek bir manga sayfasının yakaladığı epiklği yakalayamamasının da Allah belasını versin. İki tane pastel boya birbirine girişiyor. Havayı h.hakisiyle yararak King'in ağzına sıçan Zoro'nun bitirişini de hiç etmişler. To be continued yazısı çıkmadan önce siyah erkana çizilen Z'nin gifi alınır avatar falan yapılır. Gerisi boş iş. Şu leş animasyona ve daha nicesine yutupta ayılıp bayılan tarihin ne iyi animasyonu vs diye coşan insanları gördükçe bitiyorum. Op remake yapılana kadar güzel bir Op animesi izleme ihtimalimiz elden alındı ama korkuyorum ki bunlar yüzünden yıllar sonra remake yapılınca da aynı haltı yeme cürreti gösterecek animasyon firmaları
Ah be.
Ben artık artık aura efektlerini kabul ettim. Artık geri dönüşü yok anime için, wci dövüş animasyonları çok daha iyiydi. Keşke o çizgiden ilerleselerdi daha güzel olurdu. Şu an sadece izlerken zevk almaya bakıyorum. Bölümde göz yoran aura efektleri dışında dövüş kısımları bayağı akıcıydı. Benim hoşuma giden de bu zaten. Şu aralar güzel animasyonlar elde edicez diye cgı kullanan stüdyoların ortaya çıkardığı uyumsuz 3 fps işlere bunu tercih ederim. Ayrıca yeni müzik kullanmışar o da güzeldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık