Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] 100 Canavar Kaido Anlamı - Kaido Büyük Sırrı

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda ♣ Hawkins ♣ tarafından 1 Eyl 2015 tarihinde açılan konu

1. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Darbe alırken istem dısı meyvesi devreye giriyordur.Kılıçta kesemez o zaman.Mutasyon meyvesi olabilir diye uydurdum :D Savunma yönü aşmış olur.

2. Mesaj Sayısı 14,154
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Ope ope no mi'den ziyade Alabasta'da gösterilen altın renkteki elma daha mantıklı geliyor. Mangaka bir şeyi gösteriyorsa illa ki onun yeri dolar. Bu hemen olabilir sonra da olabilir. O elmayı, Kaido gibi ölmeyi dileyen bir adam varken daha mantıklı başka kimin için gündeme getirebilir ? Yani tabi ki çok daha sonraları, serinin sonlarına doğru da elma muhabbeti gündeme gelebilir ama bana ope ope'den daha mantıklı geliyor şu an için.

3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,555
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    o elma filler diye biliyorum ben. mangaka göstermemiş yani.

4. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 4,341
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Valla doğru söylemek gerekirse herşey olabilir , Oda bu yüzemeyen balık bile uydurabilir :D Kaidoya gelecek olursak adamın dayanıklı olduğunu biliyoruz ne bileyim ama muhtemelen ejderha zoanı gibi gözüküyor tabi bu bir tahmin :)

5. Mesaj Sayısı 4,925
    Üyelik Tarihi14 Tem 2009
    Kaidou hakkında daha fazla bilgi edinmemiz lazım . Ama bence Ope Ope ile alakası yok ya ? Çünkü öldürülemiyor kısmı zaten ayrı bir karmaşa ki eğer meyvesi falan varsa daha da karışacak.. Açıkcası meyvesi olsun isterim ama bu sefer de öldürme kısmı? ?

6. Mesaj Sayısı 14,154
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Ben de mangada geçti diye hatırlıyorum. Bakıyorum tekrar.

Edit: BULAMADIM :(

Elma yoksa da yine farklı bir şey bekliyorum. Ope Ope No Mi değil.

Son düzenleme: 1 Eyl 2015
  7. Taisho İllede Canısı!

Taisho (İllede Canısı!)
    Mesaj Sayısı 2,863
    Üyelik Tarihi7 Oca 2015
    Bence kaido ya pek çok kimsenin dediği gibi tekkai yada hakiyi istemaiz harakete geçiriyor ve ölemiyor. Yada adam paremecia Luffy gibi bedeni hep sert bir madde diye düşünüyorum. Yani bu Kairoseki taksan bile beni sert bir madde ise bir şey olmayabilir. Mesela Jozu'nun güçleri tam açıklanmadı ama meyveyi açma kapama durumu var gibi görünüyor benim bahsetriğim sürekli Luffy gibi gezen bedeni sert bir şey bence.

8. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    İçlerinde en mantıklı bu duruyor bana ama Oda daha yeni cavendish-Hakuba ile bunu işledi, acaba böyle hemen kendini tekrar eder mi?

9. Nie Li NewEra

Nie Li (NewEra)
    Mesaj Sayısı 1,962
    Üyelik Tarihi6 Tem 2015
    Titanyum Titanyum no mi?

10. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Kendini tekrar etmez de.Uydurur bi şeyler :) Çocukken çok sopa yedi kişiliği bölündü der uydurur .

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık