Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] 100 Canavar Kaido Anlamı - Kaido Büyük Sırrı

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda ♣ Hawkins ♣ tarafından 1 Eyl 2015 tarihinde açılan konu

1. ♣ Hawkins ♣ Büyücü

♣ Hawkins ♣ (Büyücü)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi31 Ağu 2015
    Merhabalar Arkadaşlar ,

Yabancı forumlarda gördüğüm bir teoriyi biraz değiştirip sizlere sunmak istedim.Teori Kaido & Ope Ope No Mi ilişkisi hakkında.Öncelikle ope ope no mi kullanıcısı kendi hayatını feda ederek , istediği bir kişiye sonsuz hayat verebilme gücüne sahip.Şimdi burda 'KAİDO'nun gökyüzü adasından düşüp ölmemesi , onlarca kere idam emri verilmesi , denizcilere tutsak olması vs vs . olaylar devreye giriyor.Bunlar olsa en dayanıklı olan canavar/insan bile ölürdü.

Teori şu ki ; Kaido'nun ope ope no mi ile sonsuz hayat aldığını düşünüyorum.Sonsuz hayat demek ölümsüzlük demek.Bu yüzden '' KAİDO 1DEN FAZLA MEYVE YEMEYİ DENEMİŞ '' diyebiliriz.Adı 100 Canavar Kaido'ydu.Ya Kaido 100 Adet Zoan Meyvesi Yediyse ?

Not ^# : Biraz araştırdım ve teoriyi TÜRK forumlarda bulamadım.Varsa özür dilerim.

Katılan - Katılmayan Arkadaşları Yoruma Bekliyorum :) ^^

Son düzenleme: 1 Eyl 2015
  2. Corazon blackrock

Corazon (blackrock)
    Mesaj Sayısı 121
    Üyelik Tarihi5 Haz 2012
    başlığı değiştir spoiler var Kaido neden ölmüyor'u sil bence

bana kalırsa kaido istemsizce haki kullanarak kurtuluyor

3. ♣ Hawkins ♣ Büyücü

♣ Hawkins ♣ (Büyücü)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi31 Ağu 2015
    Uyarı İçin Teşekkürler:good:

4. Nie Li NewEra

Nie Li (NewEra)
    Mesaj Sayısı 1,839
    Üyelik Tarihi6 Tem 2015
    Ben ölümsüzlüğü hep yaşlanmama falan olarak düşündüm. Yani biri seni keserse ölürsün bence tutacağını sanmıyorum açıkçası ama olabilir Oda bu troller :D

5. ♣ Hawkins ♣ Büyücü

♣ Hawkins ♣ (Büyücü)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi31 Ağu 2015
    Aynen Bende İlk Başta Öyle Düşünmüştüm :rolleyes: Ama Öyle Olursa Ölümsüzlüğün Anlamı Kalmaz Bence :D Sen Hayatını Feda Et Adamın Biri Gelsin Kessin Boşa Gitsin Hayatın :good:

6. kadir †. Keyser Söze

kadir †. (Keyser Söze)
    Mesaj Sayısı 6,837
    Üyelik Tarihi4 Tem 2012
    Geçen gün aynisi aklima gelip yazmistim. :D

1-Mitolojik Tanrı meyvesi yemiş olabilir.

2-Aklıma gelen bi ihtimal mutasyon meyvesi.Brook gibi yediği meyveyi istemsiz kullanıyor filan.Ölmeme sebebi meyvesi sayesinde her duruma bağışıklık kazanıyor olmasıdır.

3-Law'dan önceki Ope Ope kullanıcısı Kaido'ya ölümsüzlük vermis olabilir.

4-Hakisini aşıp zarar vericek bi güç yoktur.Luffy bu durumda yenince Op olur.

7. ♣ Hawkins ♣ Büyücü

♣ Hawkins ♣ (Büyücü)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi31 Ağu 2015
    Bu Arada Doflamingo Gençken Kaido'nun Yanındamıydı ?

8. ♣ Hawkins ♣ Büyücü

♣ Hawkins ♣ (Büyücü)
    Mesaj Sayısı 38
    Üyelik Tarihi31 Ağu 2015
    Tyr :

Bu Yazı Mangada'mı Geçiyor ?

9. Akagami Shanks (Yonko)
    Mesaj Sayısı 903
    Üyelik Tarihi21 Oca 2013
    Oda nın trollemesi op zaten karakterler zor oluyor buda sozde olecek seyler yapiyor ama haki den zart tan zurt tan kendini kurtariyordur enies loby dede boyle vir eleman vardi.chopper yamulttugu eleman.

10. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,769
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Luffy canavarların olduğu adada kral oldu kaido yonkou işte.Tek başına haraket eden birisi.Tayfada akıllı adamları vardır,organizasyonu onlar yönetiyor.Güce ihtiyac olduğunda kaptan diyorlar.Kaido wb ye şaşırdı.Onun gibi güçlü,yonkou birisi nasıl öldü buna şaşırdı.Pek derinlik beklemiyorum bu karakterden.2 den fazla meyve yemek falan yok seride.BB emdi sadece yemedi.Hayvan gibi güçlü sağlam,hakisi mağlum herif yonkou.Normal kaido için.Ebadı da belli bu şekil öküz olması normal.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık