Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1. Takım vs. 2. Takım

Hangi takım alır ?

• Kullanılan toplam oy
    73
1.takım

Aizen

Sōsuke Aizen, Bleach adlı animede yer alan kurgusal karakter. Kılıcı ile illüzyon yaratabilir ve karşısındakinin 5 duyu organını kendi lehine kullanabilir. Eskiden Soul Society'de 5. takımın kaptanlığını yapmıştır.

Shikai:Kyōka Suigetsu

İchigo

bleach serisinin ana karakteridir.Hollow,shinigami ve Quincy güçlerine sahiptir.

Shikai:Zangetsu
Bankai:Tensa Zangetsu

Zaraki

Gotei 13 11.takım kaptanıdır.

Shikai:Nozarashi
Bankaisinin adı bilinmiyor.

2.takım

İchibei

Ruh kralının korumasıdır.

Shikai:Ichimonji, Ichibei Ichimonji'ye saldığında , onun bıçağı mürekkebi serbest bırakır. Bu mürekkebin kapsadığı her şey ismini ve dolayısıyla gücünü kaybeder.
Bankai:Shirafude Ichimonji,Ichibei'nin vücudunda kanji yazarak Ichimonji'nin mürekkebi tarafından vurulmuş hedeflerin ismini verebilir ve değiştirebilir; Bunu yaparken hedefine verilen adın özelliklerini ve güçlerini verir.

Yamamoto

gotei 13'ün baş kaptanıdır.Zanpakutosu en güçlü alev tipi zanpakutodur.

Shikai:Ryūjin Jakka
Bankai:Zanko no Tachi,Banki’de bıçak, ateşten ciddi şekilde yakılan eski ve yıpranmış bir katana şeklini alır. Vücudunu 15.000.000 derece sıcaklığa ulaşan ısı ile kapatabilir.

Kyoraku Shinsui

Eski 8.takım kaptanı yeni gotei 13 kumandanıdır.

Shikai:Katen Kyōkotsu, Katen Kyōkotsu'nun gücü “çocuk oyunlarını gerçek yapmak” tır. Zanpakutō kuralları yapar ve ruhsal baskısının sınırları içinde adım atan herkes, Shunsui'nin kendisi de dahil olmak üzere bu kurallar tarafından oynamaya zorlanır.

Bankai:Katen Kyōkotsu Karamatsu Shinjū,Serbest bırakıldıktan sonra, bir aurası Shunsui'nin etrafındaki geniş bir alanı kaplar. Bu aura, diğerlerinin çevredeki çevreyi algılayışını değiştirerek, onları karanlık, kasvetli ve kasvetli olarak algılar ve başkalarının farklı düzeylerde melankoli ve umutsuzluk hissetmesine neden olur.

1.takımda Aizen dışında ana karakter ve Zaraki gibi bir faktör var.Zor da olsa kazanırlardı herhalde.

Aizen'in ve İchigo'nun evrimine de bağlı tabii biraz.Çünkü İchibei ve Yamamoto bankailerle çok tehlikeli bir ikili olur.Zanka no Tachi tehlikeli mesela Zaraki güçlü de olsa onu altedebilir diye düşünüyorum.

Hogyoku ve İchigo'nun belirsizliği kazandırır gibi Yamamoto'nun hata yapmayacağını düşünecek olursak.

Yamamoto sanırım Aizenden daha güçlü
Fakat savaş sırasında Ywatchın problem çıkarabilir dediği 3 kişi vardı bunlar kimlerdi unuttum.
Ichibei alır mı bilemiyorum Ichigo yu seri sonlarını okumadım.
Shisui Zarakiyi alır gibi fakat yine emin olamıyorum :D
Çok dengeli vs yada ben unuttum Bleachi. 2. Takım diyorum Yamamoto ya güvenip

1.takımda Aizen dışında ana karakter ve Zaraki gibi bir faktör var.Zor da olsa kazanırlardı herhalde.

Aizen'in ve İchigo'nun evrimine de bağlı tabii biraz.Çünkü İchibei ve Yamamoto bankailerle çok tehlikeli bir ikili olur.Zanka no Tachi tehlikeli mesela Zaraki güçlü de olsa onu altedebilir diye düşünüyorum.

Hogyoku ve İchigo'nun belirsizliği kazandırır gibi Yamamoto'nun hata yapmayacağını düşünecek olursak.
Zor gözüküyor be açıkçası. Öncelikle İchibe'yi aradan çıkarmaları lazım. Tek bir bankai aradan çıkarsa çok büyük derde girer 1. takım. Ki Yamamoto ve Shinsui'nin yetenekleri de çok uber şeyler. 1. takımın kazanması için büyük bir mucize lazım gibi gözüküyor bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık