Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Sicario (2015)

Meksika'da Sicario tetikçi anlamına gelmektedir...İdealist bir FBI ajanı olan Kate Macer, özel görev kuvveti sorumlusu Matt tarafından Amerika ve Meksika arasındaki kanunun işlemediği sınır bölgesindeki uyuşturucu savaşına destek için görevledirilir. Sorunlu bir geçmişe sahip olan Alejandro'nun hikâyeye dahil olması ile Kate, gizli kapaklı yapılan operasyonla ilgili her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

Meksika uyuşturucu çeteler üzerine bir film izleyeyim ama full boş aksiyon olmasın, biraz gerçekçi olsun, hikâyesi olsun diyorsanız izleyebilirsiniz. Oyuncu kadrosu zaten yıldızlar topluluğu. Bazı sahneleri cidden çok iyidi.

Ferris Bueller's Day Off (1986)

Ferris Bueller (Matthew Broderick) kendisini çok seven anne babası ve kendisini hiç sevmeyen ablası ile birlikte yaşamaktadır. Sürekli hasta numarası yaparak okula gitmemektedir. Hatta bilgisayarı ile kendi okuduğu okul olan Glenbrook Kuzey Yüksek Okulundaki müdürün bilgisayarına dahil olarak, kendisinin okula gelmediği gün sayısını azaltmaktadır. Bir gün yine okula gidemez. Okulun müdürü ondan nefret edilmekte ve serseri olarak görmektedir. Onu böyle gören başka bir insan da ablasıdır. Oysa ki kendisi ne zaman hastalansa okuldakı öğrenciler 'Ferris'i Kurtarma Fonu' bile kurarlar.

Eski zamanlar güzel, seyirci ile konuşması güzel fakat efsanevi bir film olsa da bence kendini günümüze taşıyamamış bir film. İzlemeyi düşünen varsa tavsiye etmiyorum listelerden siliniz. 10 yıl önce daha güzel gelebilirdi belki ama şuan güzel gelmedi. Bazı eğlenceli komik sayılabilecek filmlerin esprilerinin bir kısmı ya da eğlenceli kısımları hala güzel oluyor fakat bunda öyle hissedemedim.

Son düzenleme:
The Call
Jordan, 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadındır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız sesi evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Ekipler evi tespit edip, kızı kurtarıncaya kadar, telefonda katili oyalamaya ve ikna etmeye çalışan Jordan başarısız olur. Dahası birbirini takip eden olayların bir seri katil işi olduğu ortaya çıkar.

Uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran bir film izlememiştim.İzlerken kendinizi karakterlerin yerine koyduğunuzda film çok daha etkileyici geliyor.Gerilim/polisiye türlerini seviyorsanız bence bu filme bir şans vermelisiniz.

Atonement

1935 yazının en sıcak günlerinden birinde,13 yaşındaki Briony Tallis, yanlış zamanda yanlış yerde bulunarak görmemesi gereken bir şeyi aklına kazır. Çocuk aklı ile gördüklerini yanlış yorumlaması yıllarca sürecek büyük bir trajedinin yaşanmasına neden olacaktır. Bir daha hiç düzelmeyecek kadar trajik bir şekilde kaderleri birbirlerine bağlanan bu üç insan da, hak etmedikleri bir kefaretin farklı şekillerde kurbanı olacaklardır.

Bir iftiranın çevresindeki herkesi nasıl derinden etkileyebileceğini çok güzel anlatmış.James Mcavoy'un oyunculuğu da bu filmde resmen parlamış.Filmin hem senaryosu,hem çekim açıları,hem de oyunculukları bence harikaydı.Dram ve romantizm sevenlerin izlemesi gereken kült bir film bence.

Çöp film. Ağız ve çene yapısının garipliğine kurban olduğun seksi ablamız yüzünden izleyip sonunu getirdim. Değişik bir aurası var gerçekten seksi ve karizmatik kadın. İnsanların bir yere toplanıp belli bir grup tarafından avlanması temalı bir film. Mevzunun başladığı ilk anlar gerçekten çok eğlenceli ve dediğim gibi baş rol ablamız da çok iyi ama gerisi tırt. İzleyecek hiçbir şey bulamazsanız izlersiniz.

Çöp film. Ağız ve çene yapısının garipliğine kurban olduğun seksi ablamız yüzünden izleyip sonunu getirdim. Değişik bir aurası var gerçekten seksi ve karizmatik kadın. İnsanların bir yere toplanıp belli bir grup tarafından avlanması temalı bir film. Mevzunun başladığı ilk anlar gerçekten çok eğlenceli ve dediğim gibi baş rol ablamız da çok iyi ama gerisi tırt. İzleyecek hiçbir şey bulamazsanız izlersiniz.
Bence sonuna kadar fena değildi. Ama sonu çok kötü olmuş.

Film esprili ve geyik şekilde çekilmiş ya. Biraz daha ciddi yapsalar daha iyi bir film olurmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık