Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

İçinizden geldiği gibi..

Konuyla ilgili atılan mesajlar üzerinden dönecek geyik ve tartışmaları ÖM veya Genel Sohbet aracılığıyla yaparsanız, banlanma ihtimalinizi düşürürsünüz.
İtiraf ediyorum düzeni bozan ve uyarıyı dikkate almayan üyelerin direk banlanacağına dair duyumlar aldım.

İtiraf ediyorum forumun Korsanfan isminin kötü bir translate çevirisiymiş gibi durduğunu düşünüyorum :p

Son düzenleme:
Aşırı duygusal biriyim. Sürekli gözler dolu geziyorum. Dışardan fazla farkedilmiyor. İnsanların sallamayacağı olayların etkisinden günlerce çıkamıyorum :( Erkekler ağlamaz kısmı yalan yani, ya da ben de bi bozukluk var. Bunu itiraf edeyim.

Aşırı duygusal biriyim. Sürekli gözler dolu geziyorum. Dışardan fazla farkedilmiyor. İnsanların sallamayacağı olayların etkisinden günlerce çıkamıyorum :( Erkekler ağlamaz kısmı yalan yani, ya da ben de bi bozukluk var. Bunu itiraf edeyim.
Ya bırak hiç öyle birine benzemiyon dünya umrunda olmayan kendi kafasına göre hareket eden kimseye eyvallahı olmayan hayvansever imajını şu an gözüm de sildin la. :( üzdün beni. :(

İtiraf etmeliyim ki forumda çay konuşulmasından nefret ediyom özellikle birine çay ikram edilmesinden daha da nefret ediyom scalaya koysak dünyanın en nefret ettiğim şeyi forumda birine çay ikram edilnmesi olur.

Ya bırak hiç öyle birine benzemiyon dünya umrunda olmayan kendi kafasına göre hareket eden kimseye eyvallahı olmayan hayvansever imajını şu an gözüm de sildin la. :( üzdün beni. :(

İtiraf etmeliyim ki forumda çay konuşulmasından nefret ediyom özellikle birine çay ikram edilmesinden daha da nefret ediyom scalaya koysak dünyanın en nefret ettiğim şeyi forumda birine çay ikram edilnmesi olur.
Geçen gün ezilmiş kedi'nin başında hüngür hüngür ağladım :( Gerçekler çok farklı, hayvanları sevmemde duygusal olmamla alakalı. Ordan bağlayın. İlk satırda itiraf sayilsin hadi.

Tamamen düşündüğümüz gibisin.
Neyse, ben bazen bir şey söylemek istediğimde ulaşamayacağım biriyse pencereyi açar söyleyip derin bi nefesle havaya üflerim, o konuşmanın yerine ulaştığına da derinden inanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık