Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnziva (Hikâye)

Başlangıçta tahmin edilebilir bir durum vardı ama ben kesinlikle kısa hikaye olduğu için bunun böyle olduğunu düşünüyorum.

Yani uzun versiyonunu yaparsan ki kesinlikle yapmalısın; çok güzel bir eser ortaya çıkar.

Ben bu türü normalde hiç sevmem. Karakterin psikolojisi için acayip sevdim. Benim için psikolojik bir derleme ama polisiye kısmı da acayip güzel.

Şu bıçak, su kabı, intihar üçlemen ilk okuduğumda çok hoşuma gitti. Düzenlerken biraz daha bilimsel gidersen; ve okuyucunun bilmediği bu düzeneği maktulün nerden öğrendiğini yansıtırsan efsane olur.

Into the wild selamı güzeldi. Adını yazmasan seni etkilemek için ben yazacaktım. :utan:

Uzun lafın kısası; ya bu oyunun ikinci, üçüncü bölümleri gelsin ya da bu hikayeyi daha fazla genişlet. İkincisinden yana gönlüm. Belki kitap seti hatta. :byee:
:sapkali:

Başlangıçta tahmin edilebilir bir durum vardı ama ben kesinlikle kısa hikaye olduğu için bunun böyle olduğunu düşünüyorum.

Yani uzun versiyonunu yaparsan ki kesinlikle yapmalısın; çok güzel bir eser ortaya çıkar.

Ben bu türü normalde hiç sevmem. Karakterin psikolojisi için acayip sevdim. Benim için psikolojik bir derleme ama polisiye kısmı da acayip güzel.

Şu bıçak, su kabı, intihar üçlemen ilk okuduğumda çok hoşuma gitti. Düzenlerken biraz daha bilimsel gidersen; ve okuyucunun bilmediği bu düzeneği maktulün nerden öğrendiğini yansıtırsan efsane olur.

Into the wild selamı güzeldi. Adını yazmasan seni etkilemek için ben yazacaktım. :utan:

Uzun lafın kısası; ya bu oyunun ikinci, üçüncü bölümleri gelsin ya da bu hikayeyi daha fazla genişlet. İkincisinden yana gönlüm. Belki kitap seti hatta. :byee:
Okuyup yorumladığın için teşekkür ederim. :sapkali: Tavsiyelerini de aklımda tutacağım.

Into the Wild'a da bir şapka bırakalım. :sapkali:

Farklı bir yöne gidebilirim. Bakalım.

@amaneden Az önce siparişi verdim. Bir kaç gün içinde elimde olur. Hemen okuyamayacağımı söylemem lazım. Küçük bir kardeşiniz olarak sınava hazırlanıyorum.

Bahsetmişken iyi şanslar dileyin de sınava girmeden küçük de olsa bir destek olsun. :sapkali:

SPOİLER

@amaneden

Buzu tavana nasıl yapıştırıyor yav?

Ellerine sağlık, soluksuz okudum.

Dene istersen kendisi yapışır direkt, kısa süreliğine de olsa.

Hava sıcak olduğu için odanın duvarları da sıcak, odanın duvarındaki ısı buzun yüzeyini eritiyor. Oluşan ince su katmanı, suyun ısı iletkenliğinin az olması sebebiyle tekrar donuyor ve bu sayede yapışıyor.

Nasıl açıklama ama?

Dene istersen kendisi yapışır direkt, kısa süreliğine de olsa.

Hava sıcak olduğu için odanın duvarları da sıcak, odanın duvarındaki ısı buzun yüzeyini eritiyor. Oluşan ince su katmanı, suyun ısı iletkenliğinin az olması sebebiyle tekrar donuyor ve bu sayede yapışıyor.

Nasıl açıklama ama?
Tam polisiye kafası.
Fikirsel olarak baktığında mümkün.
Ama yapılması imkansız.
Oldukça zekice.
Ve mantıksızca işgüzarca.

Polisiyenin en çok bu özelliğini sevmiyorum. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık