Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnziva (Hikâye)

Bir daha hikaye yazarsan ne türde yazarsın?
Fantastik edebiyatı ayrı severim. Hikaye de olsa denemeni isterim.

Yazdım zaten. İlk ikisi belki roman kabul edilmez ama 3.sü basılmamış olsa da bilimkurgu türünde bir roman. 6 öyküden oluşuyor. Adı da Devriâlem.
"80 gunde devrialem." Bilim kurgunun babası sayilan Jules Verne'mi özendin? Sen yok mu sen!:mad:

Deneme yaz,otobiyografi yaz,makale yaz... :D

Ona özenmedim pek tabii. Severim gerçi.

Diğerlerine de sıra gelir.
Roman yazmayı bir ara ben de düşündüm. Aslında roman da denilemez. Daha çok bir romanın taslağı. Aklımda şöyle uzunca düşündüm. Henüz yazıya dökmedim. Uzunca bir süre de dökmem. Biraz daha kelime yemek istiyorum. Dünyadaki en tatlı şeylerden biri olduğuna şüphe yok. Kitapların zevkli taraflarından da biri de bu zaten.

Yazdığın romanı buraya atar mısın bilmiyorum ama atarsan okumam demem. Hele ki biraz bile kelime açlığımı giderebilirse. :sapkali:

Roman yazmayı bir ara ben de düşündüm. Aslında roman da denilemez. Daha çok bir romanın taslağı. Aklımda şöyle uzunca düşündüm. Henüz yazıya dökmedim. Uzunca bir süre de dökmem. Biraz daha kelime yemek istiyorum. Dünyadaki en tatlı şeylerden biri olduğuna şüphe yok. Kitapların zevkli taraflarından da biri de bu zaten.

Yazdığın romanı buraya atar mısın bilmiyorum ama atarsan okumam demem. Hele ki biraz bile kelime açlığımı giderebilirse. :sapkali:
Ben sadece ilk kitap üzerine 6 ay düşündüğümü hatırlıyorum. Kompleks bir hikâyesi vardı çünkü. Yazmasıysa 3 ay falan sürdü sanırım. 2. Kitabı daha rahat düşünüp yazdım ama asıl yazmak istediğim 3. Kitap tam istediğim gibi oldu. Bunda okuduğum kitapların ve ilk iki kitapta yaptığım pratiklerin katkısı yüksek. Kelimelerle uğraşmayı ben de çok seviyorum. 3. kitap bu yüzden ilk ikisine göre epey profesyonel oldu. Gönderdiğim yayınevleri kabul etmedi ne yazık ki. :/

Açlığını giderir mi bilmem ama birkaç yerde değişik kelimeler yok değil. İlk iki kitapla bağlantısı var ama. Okumuş muydun onları?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık