Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İmkanınız Olsa Amerika'ya Hemen Gider miydiniz?

Gider misin?

• Affetmem, anında.

Kullanılan: 130 70.7%
  • Hayır, ülkemde kalırım.

Kullanılan: 54 29.3%

• Kullanılan toplam oy
    184
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ABD'de çalıştıktan sonra sigortlar gayet karşılıyor ihtiyaçları. Dizilerde işsizleri, evsizleri gördüğümüz için çok pahalı geliyor. Gerçi acil de var. Avrupa'da sağlık daha ucuz ama maaşın yarıya yakını da vergiye gidiyor. Ama yakınlık konusuna katılıyorum. Avrupa'nın bu özelliği öne geçiriyor.
Valla giden yakınlarım sağlıklık problemleri olunca büyük sıkıntılar yaşadılar açıkçası sistemi yok. Sigorta işi biraz karışık.
Hocam Amerikalı diyor ki ben neden hasta birinin masraflarını vergimle ödeyeyim bence gayet mantıklı sağlık sigortaları da zaten pahalı değil he sağlık sigortasi olmayan bir ABD vatandaşı gerçekten de çok abartılı fiyatlar öder orası doğru.
Ben Amerikalı gibi düşünmüyorum o kadar bencil değilim. Sosyal devletten yanayım zaten o yüzden fazla kapitalist dedim. Çok bireyciler ben öyle bir insan değilim. Zaten yazılımcı olduğum için en çok parayı orada kazanırım muhtemelen Avrupa'da alacağımın en az iki kat fazlası olur.
Avrupada da ırkçılık var ama. İtalya İspanya falan iyi ama onların da durumu çok matah değil gene(Türkiye'den iyidir orası ayrı :D)

İngiltere olabilir işte.
Birinci tercihim Hollanda reis. 2. Terchimde İngiltere olurdu biraz soğuk moguk idare edicez artık. :(

Hollanda tarımda mükemmel zaten ben seviyorum.

Şöyle ki , Amerika'da oturma izni aldıktan sonra dünyadaki bütün kapılar size açılıyor. Aynı şekilde ABD turist vizeniz varsa diğer ülkelere vize alırken RET alma olasılığınız oldukça düşük.

Vay be reis en son eğitimdeydin bitiremicm falan yazıyordun. Baya meslegi icra ediyon. İnşallah yanlış kisi degilsindir eskiden nick baskaydi ama. Eminde olamadım.
Acı çeke çeke bitirdim eğitimi. Nick değiştirdim bir kaç defa doğrudur :) büyük ihtimalle doğru kişiyimdir diye tahmin ediyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık